استخدام نیروی خدماتی خانم و آقا

شغل خود را در موبایل‌تان داشته باشید!

اپلیکیشن متخصصین اسپارد

مزایای همکاری با شرکت خدمات منزل اسپارد

همکاری با معتبرترین شرکت خدماتی جهت ارائه‌دهنده خدمات منزل چه مزایایی دارد؟

حق کمیسیون پایین

حق کمیسیون پایین

اسپارد کمترین درصد ممکن را به عنوان حق کمیسیون از متخصصین دریافت می‌کند. این میزان بر اساس عملکرد و سوابق شما می‌تواند کاهش یابد.

دوره‌های آموزشی رایگان

دوره‌های آموزشی رایگان

اسپارد با برگزاری رایگان دوره‌های آموزشی خدمات منزل به افزایش سطح کیفی سرویس‌ها و در نتیجه افزایش درآمد متخصصین همکار کمک می‌کند.

موبایل شما،‌ دفتر کار شما

موبایل شما،‌ دفتر کار شما

سیستم هوشمند اسپارد، درخواست‌های مشتریان را به موبایل شما ارسال می‌کند و شما با خیالی آسوده می‌توانید کارتان را در طول هفته برنامه‌ریزی کنید.

قیمت‌گذاری مناسب

قیمت‌گذاری مناسب

قیمت‌گذاری مناسب و شفاف خدمات توسط سیستم هوشمند اسپارد، منجر به افزایش رضایتمندی مشتریان خدمات و متخصصین همکار می‌شود.

مراحل ثبت نام متخصصین در اسپارد

چند قدم تا داشتن یک شغل مناسب با درآمد بالا

۱

ثبت‌نام غیرحضوری

ثبت‌نام غیرحضوری

فرآیند ثبت‌نام متخصصین در اسپارد به راحتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری امکان‌پذیر است. کافی‌است مشخصات و مدارک خود را به صورت اینترنتی برای ما ارسال نمایید تا مراحل امضای قرارداد با شما آغاز شود.

۲

آموزش و آزمون آنلاین

آموزش و آزمون آنلاین

پس از تایید هویت و بررسی مدارک شما توسط اسپارد، لازم است بعد از مطالعه منابع آموزشی که توسط اسپارد تهیه شده است، ضمن شرکت در آزمون که به صورت اینترنتی انجام خواهد شد حائز نمره قابل قبول شوید.

۳

کسب درآمد را شروع کنید

کسب درآمد را شروع کنید

پس از گذارندن تمام مراحل بالا و امضای قرارداد می‌توانید کسب درآمد خود را شروع کنید. اکنون شما یکی از متخصصین اسپارد هستید و سفارش‌های مشتریان را از طریق اپلیکیشن دریافت می‌کنید.

در کمتر از ۱۰ دقیقه متخصص اسپارد شوید!

کاملا رایگان و بدون نیاز به مراجعه حضوری متخصص اسپارد شوید و کسب درآمد کنید.

لطفا روی مربع کلیک کنید
اپلیکیشن اسپارد
خدمات خانگی، مطمئن‌تر، ساده‌تر
مطمئن‌تر، ساده‌تر

اسپارد معتبرترین اپلیکیشن ارائه خدمات خانگی حرفه‌ای و تخصصی همچون نظافت منازل و دیگر خدمات فنی و ساختمانی است که در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه‌روز در دسترس شماست.

نیروهای متخصص و حرفه‌ای
متخصصین حرفه‌ای

اسپارد با بهترین نیروهای خدماتی خانم و آقا طرف قرارداد است. اسپارد عملکرد و رفتار متخصصین و رضایتمندی مشتریان را در تمامی سفارش‌های خدمات خانگی همواره به دقت تحت نظر دارد.

اعتماد و امنیت کاربران
اعتماد و امنیت

ما بهترین نیروهای خدماتی را بعد از کنترل کامل پیشینه کاری و کیفری برای همکاری پذیرش می‌کنیم. در اسپارد از تمامی متخصصین تضامین مالی و حقوقی لازم بابت حسن انجام تعهد اخذ می‌شود.

پرداخت امن و آسان
پرداخت امن

سفارش‌هایی که پرداخت هزینه آن از طریق درگاه‌های امن اسپارد انجام می‌شود دارای گارانتی بازگشت وجه است. پرداخت آنلاین در اسپارد از طریق تمامی کارت‌های عضو شبکه شتاب امکان‌پذیر است.

دانلود اپلیکیشن متخصصین

نسخه اندروید اپلیکیشن متخصصین اسپارد

ما به دنبال بهترین‌ها هستیم

متخصص پریمیوم اسپارد شوید و درآمدتان را ۲ برابر کنید!

آرزو بهترین متخصص

آرزو

آرزو متخصص پریمیوم و ۵ ستاره اسپارد است. تا به امروز بیش از ۳۰۰ خانه را به جایی بهتر برای زندگی کردن تبدیل کرده است. آرزو کارش را عاشقانه دوست دارد.

محمدرضا بهترین متخصص

محمدرضا

محمدرضا بیش از ۴۰۰۰ ساعت کاری است که به عنوان متخصص پریمیوم و ۵ ستاره همراه ماست. او تا به امروز بیش از ۶۰۰ خانه را وجب به وجب برق انداخته است!

محمد بهترین متخصص

محمد

محمد با تجربه بیش از ۳۰۰ سفارش با کیفیت نظافت یکی از متخصصین برتر و پریمیوم اسپارد است. او تمام امور نظافت منزل را با دقت و مهارت انجام می‌دهد.