به خدمات منزل حرفه‌ای و مطمئن نیاز دارید؟

استفاده از یک نیروی نظافتچی کمک می‌کند تا از حجم کارهای روزانه کاسته شود. البته مهم‌ترین شرط این است که در کارش حرفه‌ای و با تجربه باشد. آسان‌ترین روش برای ثبت سفارش نظافت، استفاده از اپلیکیشن‌های آنلاین خدماتی است. این اپلیکیشن‌ها علاوه بر ارائه خدمات آنلاین نظافت، در زمینه‌های دیگر نیز فعالیت می‌کنند. مواردی چون:

  • سرویس کفسابی
  • سرویس نماشویی
  • سرویس نقاشی ساختمان
  • سرویس باغبانی و فضای سبز
  • سرویس مبل‌شویی در محل
  • سرویس قالیشویی
  • سرویس پرده‌شویی
  • سرویس مهمانداری
  • و…

مراحل ثبت سفارش نظافت

بسته به سرویس‌دهنده‌ای که استفاده می‌کنین، ثبت سفارش ممکن است در جزئیات متفاوت باشد اما کلیت آن بدین صورت است:

انتخاب نوع خدمات نظافت

از آن‌جایی که این اپلیکیشن‌ها سرویس‌های متنوعی را ارائه می‌کنند در مرحله‌ی اول باید سرویس نظافت را از میان گزینه‌های موجود انتخاب کنید.

وارد کردن آدرس و شماره تماس

نوبت به مشخص کردن مکان سفارش روی نقشه می‌رسد. مشخص کردن مکان روی نقشه کمک می‌کند متخصص نظافت به آسانی محل سفارش را پیدا کند.

مشخص کردن تعداد اتاق‌ها، سرویس‌های بهداشتی و…

یکی از قابلیت‌های اپلیکیشن امکان محاسبه مجموع ساعات سفارش است. یکی از معیارهای برآورد زمان، مساحت خانه شماست که در مورد واحد‌های اداری با وارد کردن متراژ و در مورد خانه‌های مسکونی با وارد کردن تعداد اتاق‌ها می‌توان به آن پی برد.

انتخاب جزئیات سرویس نظافت

حالا نوبت به وارد کردن جزئیات سفارش می‌رسد. گزینه‌هایی مانند گردگیری دیوارها، اتو کشیدن لباس‌ها، شستشن ظرف‌ها و… را می‌توانید از این طریق پیش از شروع سفارش به اطلاع متخصص نظافت برسانید. این مورد هم در برآورد مجموع ساعات سفارش اهمیت دارد.

تعیین روز و ساعت سفارش نظافت

در مرحله‌ی آخر کافی‌ست زمان حضور متخصص را مشخص کنید. همچنین اپلیکیشن مجموع ساعات پیشنهادی را طبق نیازهای شما اعلام می‌کند که شما می‌توانید آن را به ساعات دلخواهتان تغییر دهید. همچنین در این مرحله می‌توانید جنسیت متخصص مورد نظرتان را انتخاب کنید و مشخص کنید که می‌خواهید حتما نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا در محل حاضر شود یا این‌که جنسیت متخصص برای‌تان تفاوتی ندارد.

ثبت سفارش نظافت

سفارشتان را ثبت کنید و بدون دغدغه منتظر پذیرش سفارش و حضور نیروی متخصص باشید. اعزام نظافتچی به کمک اپلیکیشن‌ها ساده‌ترین و مطمئن‌ترین روشی‌ است که می‌توانید برای حضور یک متخصص حرفه‌ای نظافت در خانه از آن بهره ببرید.

با اپلیکیشن خدمات منزل اسپارد به بهترین و حرفه‌ای‌ترین متخصصین خدماتی در هر ساعت از شبانه‌روز دسترسی پیدا کنید: