آبپاش اسفنج لوله‌بازکن خاک‌انداز سطل آشغال جارو Retry

ما اولین سرویس آنلاین مورد اعتماد اتحادیه خشکشویی هستیم!

تحریریه بلاگ

خدمات خشکشویی از اوایل زمستان سال گذشته بود که به لیست سرویس‌های اسپارد اضافه شد. سرویسی محله‌ای که تمام سطح شهر تهران را پوشش می‌دهد و به این ترتیب، ساکنین هر محله از تهران با ثبت سفارش خشکشویی در حقیقت به بهترین خشکشویی محله‌شان دسترسی دارند.

ماجرای اضافه شدن خدمات خشکشویی به لیست سرویس‌های فعالِ اسپارد اما، داستانِ دیگری‌ست. از طراحی تا آماده کردن زیرساخت‌های فنی برای ارسال سفارش‌های خشکشویی هر محله به بهترین خشکشویی‌های همان محله تا جلب اعتماد اتحادیه خشکشویی و لباسشویی تهران، همه و همه از سختی‌ها و چالش‌های مختلفی بود که امروز می‌خواهیم بیش‌تر درباره‌شان صحبت کنیم.

در جستجوی درجه یک‌ها!

ماه‌ها پیش از توافقی که میان اسپارد و اتحادیه خشکشویی شکل گرفت، واحد توسعه کسب و کار اسپارد با روش‌های مختلف اقدام به شناسایی واحدهای نمونه و برتر خشکشویی کرده بود. هر چند روند تحقیقات میدانی و البته سپردن چند تکه لباس برای شستشو به خشکشویی‌های ممتاز و درجه یک برای سنجش مشتری‌مداری، کیفیت شستشو و نحوه ارائه خدمات، کمی زمان‌بر و طولانی بود اما در ادامه باعث شد به لیستی از بهترین خشکشویی‌های تهران دسترسی داشته باشیم.

موضوعی که هنگام برگزاری جلسات مختلف با اتحادیه خشکشویی نیز مطرح شد و توانستیم اتحادیه خشکشویی را به خوبی متقاعد کنیم که حساسیت اسپارد در مورد همکاری با خشکشویی‌های ممتاز و مورد تائید اتحادیه خشکشویی، موضوعی جدی و همیشگی است و از خط قرمزهای اسپارد است.

آشنایی خشکشویی‌ها با روند دریافت و پذیرش سفارش‌های آنلاین

بعد از آن‌که لیستی از بهترین خشکشویی‌های هر محله تنظیم شد، آن را برای تائید نهایی در اختیار اتحادیه خشکشویی قرار دادیم. در مرحله بعدی، باید سراغ خشکشویی‌های تائید شده می‌رفتیم و روند کار با اپلیکیشن اسپارد و چگونگی دریافت و پذیرش سفارش‌های آنلاین را به آن‌ها توضیح می‌دادیم.

همراه داشتن معرفی‌نامه رسمی اتحادیه خشکشویی که در آن اسپارد به عنوان کسب و کار آنلاین مورد تائید و حمایت اتحادیه خشکشویی  معرفی شده بود، یکی از برگ‌های برنده اسپارد برای جلب اعتماد و همکاری با خشکشویی‌های درجه یک و ممتاز بود. همچنین سهولت کار با اپلیکیشن باعث شد تا با استقبال خشکشویی‌ها برای تغییر روش‌های سنتی (متکی به حضور مشتری برای تحویل دادن و دریافت لباس) به روش‌های آنلاین دریافت و پذیرش سفارش (متکی به حضور پیک خشکشویی در محل مشتری برای تحویل گرفتن و تحویل مجدد لباس) روبه‌رو شویم.

حالا وقت یک شروع دوست‌داشتنی دیگر رسیده بود…

دی‌ماه گذشته بود که خدمات خشکشویی اسپارد در قالب دو سرویس خشکشویی اقتصادی و خشکشویی ویژه شروع به فعالیت کرد. به این ترتیب مشتریان اسپارد نه تنها به بهترین خشکشویی‌های محله‌شان دسترسی دارند بلکه بر اساس نوع لباس‌ها و خدمات درخواستی می‌توانند از سرویس اقتصادی یا ویژه اسپارد استفاده کنند.

ما حواسمان به همه‌چیز است!

همان‌طور که سعی کردیم در پاراگراف‌های قبلی از حساسیت اسپارد درباره همکاری با خشکشویی‌های معتبر بگوییم، باید ادامه دهیم که نظارت اسپارد بر کیفیت شستشو، مشتری مداری و البته هزینه‌های اعلام شده همیشگی است. تمام سفارش‌های خشکشویی توسط مرکز پشتیبانی اسپارد پیگیری می‌شوند و همچنین با سپردن سفارش‌های تست و مخفی در بازه‌های زمانی مختلف به خشکشویی‌های طرف قرارداد با اسپارد تمام تلاشمان را می‌کنیم تا جای خالی «نظارت و کنترل کیفیت» را بین واحدهای خشکشویی و مشتریان پر کنیم.

همچنین باید اشاره کنیم که در صورت بروز نارضایتی از سفارش خشکشویی، موضوع سریعا توسط مرکز پشتیبانی پیگیری خواهد شد. اما چنانچه مشکل فراتر از یک نارضایتی جزئی و قابل حل باشد این امکان وجود دارد که شکایت و نارضایتی اعلام شده، در کمیته مشترک میان اسپارد و اتحادیه خشکشویی مطرح شود و مورد بررسی دقیق قرار بگیرد.

ثبت سفارش خشکشویی، به آسانی یک کلیک

در حال حاضر خدمات خشکشویی در آخرین نسخه از اپلیکیشن فعال است و از طریق سایت یا اپلیکیشن اسپارد به راحتی و در هر روز و ساعت از شبانه‌روز می‌توانید سفارش خشکشویی ثبت کنید. برای آشنایی با مراحل ثبت سفارش خشکشویی، خواندن این مطلب را پیشنهاد می‌کنیم.