به خدمات منزل حرفه‌ای و مطمئن نیاز دارید؟

مبل استیل از انواع مبلمان رسمی و مجلسی است که بیشتر در اتاق پذیرائی  ایرانی‌ها دیده می‌شود و برای مراسم مختلف و مهمانی‌ها کاربرد دارد. قیمت این نوع از مبلمان نیز بسته به طرح مبل و نوع چوب به کار رفته متغیر است اما به هر صورت قیمت مبلمان استیل از مبلمان راحتی و پارچه‌ای بیشتر است. در حالی‌که مبل پارچه‌ای را با راحتی خیال بیشتری می‌توان در خانه تمیز کرد، شستشوی مبل استیل به هیچ‌عنوان ساده نیست. و تنها با خدمات مبلشویی در محل و حضور یک نیروی متخصص و حرفه‌ای امکان‌پذیر است.

چرا باید برای شستشوی مبل استیل سراغ خدمات مبلشویی برویم؟

اگر تجربه شستشوی مبل در خانه به کمک شامپو فرش را دارید، حتما می‌دانید شستشوی مبل تا چه اندازه می‌تواند سخت و زمان‌بر باشد. البته بعد از شستشوی مبل نیز به احتمال زیاد چندان از نتیجه راضی نبودید. اما چه عاملی باعث می‌شود نتیجه شستشوی مبل با شامپو فرش مطابق انتظارمان نباشد؟

پاسخ ساده است! بعد از تمیز کردن سطح مبل با شامپو فرش و جدا شدن آلودگی‌ها از بافت مبل، لازم است کف و آلودگی‌ها از روی مبل به نحوی جمع شوند. از آن‌جایی که آبگیری مبل را نمی‌توان با دستمال‌ پارچه‌ای خشک انجام داد، مقدار زیادی از رطوبت و آلودگی‌ها به همراه کفِ شامپو فرش وارد بافت مبل شده و در مبل باقی می‌مانند. شستشوی مبل در خانه نه‌تنها باعث تمیز شدن مبل نمی‌شود بلکه به دلیل باقی ماندن آب و رطوبت در لایه‌های زیرین مبل، پارچه و فرم مبل شما آسیب می‌بیند.

مراحل شستشوی مبل استیل با دستگاه

از آن‌جایی که با دستگاه مبلشویی تنها قسمت پارچه‌ای مبل را می‌توان تمیز کرد، هزینه شستشو نسبت به هزینه مبلشویی یک دست مبل هفت نفره پارچه‌ای کمتر خواهد بود. قسمت‌های چوبی مبل را بعدا می‌توانید با گلیسیرین یا روغن مخصوص چوب تمیز کنید و جلا دهید.

عملیات شستشوی مبل در محل با پر کردن مخزن دستگاه با آب گرم شروع می‌شود. سپس متخصص مبلشویی مقداری از ماده شوینده را در محفظه مخصوص دستگاه می‌ریزد و کار مبلشویی آغاز می‌شود. مدت زمان لازم برای شستشوی مبل استیل به تعداد مبلمان و فرم مبل بستگی دارد، اما برای یک دست مبل هفت نفره این زمان بیشتر از یک ساعت نخواهد بود. بعد از آماده‌سازی دستگاه، به کمک نازل متخصص مبلشویی تمام قسمت‌های پارچه‌ای مبل را با دقت و مهارت تمیز می‌کند.

بعد از تمیز کردن مبل، پیش از آن‌که کف و آلودگی‌های جدا شده از مبل خشک شوند یا به داخل بافت مبل نفوذ کنند به کمک دستگاه وکیوم، مکش می‌شوند. با انجام آبگیری کامل، مطمئن خواهید بود که آلودگی‌ها کاملا از بافت مبل خارج شده و رطوبت به مبل شما آسیبی نمی‌زند.

حالا که مطمئن شدید بهترین راه شستشوی مبل استیل در خانه، استفاده از خدمات مبلشویی است احتمالا خواندن مطلب «چرا نباید به قیمت‌های ارزان مبلشویی اعتماد کرد» جالب باشد.

با اپلیکیشن خدمات منزل اسپارد به بهترین و حرفه‌ای‌ترین متخصصین خدماتی در هر ساعت از شبانه‌روز دسترسی پیدا کنید: