به خدمات منزل حرفه ای و مطمئن نیاز دارید؟

برخلاف تصور اکثر افراد، کاربرد تجهیزاتی مانند واترجت و سوییپرهای صنعتی فقط برای نظافت پارکینگ‌های مجتمع‌های تجاری بزرگ و طبقاتی نیست. به هر صورت، چه یک ساختمان مسکونی پنج طبقه باشد و چه یک مجتمع تجاری بزرگ، پارکینگ‌ها محل رفت و آمد دائم ماشین و تردد افراد است. عدم رسیدگی و نظافت به موقع سطوح پارکینگ در طول زمان باعث می‌شود علاوه بر آلودگی‌های مختلف و آسیب دیدن کفپوش سنگی پارکینگ، جای چرخ‌ها و لکه روغن نیز روی کف مشاهده شود.

بسته به نوع پارکینگ و میزان تردد و رفت‌وآمد روزانه ماشین‌ها، تجهیزات مختلفی وجود دارند که از آن‌ها می‌توان برای نظافت پارکینگ استفاده کرد.

کاربرد دستگاه‌های واترجت صنعتی برای نظافت پارکینگ

به کمک دستگاه‌های واترجت صنعتی، آب با فشار زیاد روی سطح پاشیده می‌شود و آلودگی‌ها پاک خواهند شد. بدیهی است هرچه میزان فشار آب بیشتر باشد، قدرت پاک‌کنندگی آن نیز افزایش می‌یابد. از آن‌جایی که دستگاه واترجت هم دارای مصارف خانگی و هم مصارف صنعتی است، نوع دستگاه و میزان فشار آب باید متناسب با محل شستشو انتخاب شود. مثلا فشار عملیاتی ۱۳۰ بار، برای دستگاه‌های واترجت خانگی که برای نظافت پارکینگ ساختمان و یا برای کارواش خانگی کاربرد دارند، بسیار مناسب است.

دو فاکتور اساسی در دستگاه‌های واترجت فشار آب و سرعت خروج آب است که هر چه سرعت آب بیشتر باشد، نظافت پارکینگ سریع‌تر انجام خواهد شد و هر چه فشار آب بیشتر باشد، دستگاه توانایی بیشتری برای از بین بردن آلودگی‌های عمقی خواهد داشت.

مزایای نظافت پارکینگ با دستگاه واترجت

دستگاه‌های واترجت در دو مدل کلی واترجت با آب گرم و آب سرد در بازار وجود دارند که هر کدام مزایای مخصوص به خودشان را دارند اما به صورت کلی نظافت پارکینگ با واترجت مزایای زیر را داراست:

  • امکان شستشوی سطوح افقی و عمودی به کمک نازل مخصوص
  • امکان تنظیم فشار آب متناسب با محل برای جلوگیری از آسیب رسیدن به سطوح
  • امکان استفاده از نازل‌های مختلف برای نظافت پارکینگ
  • مصرف کمتر آب در مقایسه با روش‌های سنتی نظافت پارکینگ مانند شستشوی مستقیم با شلنگ آب
  • امکان استفاده از مواد شوینده همراه با آب

دستگاه واترجت با آب گرم برای نظافت پارکینگ

اگر از دستگاه‌های واترجت به آب سرد برای نظافت پارکینگ استفاده می‌کنید، ممکن است مجبور شوید برای از بین بردن آلودگی‌های عمقی‌تر فشار آب را بالا ببرید. اما در مورد دستگاه‌های واترجت با آب گرم دیگر نیازی به این کار نیست. نظافت پارکینگ با آب گرم بسیار سریع‌تر انجام خواهد شد، چرا که لکه‌های روغن و گریس که عمدتا در پارکینگ‌ها مشاهده می‌شود به خوبی با آب گرم از بین خواهند رفت. از طرفی آب گرم باعث از بین رفتن انواع باکتری و قارچ و حتی آدامس و مواد چسبنده می‌شود. پس همزمان با کاهش زمان خشک شدن پارکینگ، محیط نیز ضدعفونی خواهد شد.

به صورت کلی از دستگاه‌های واترجت برای نظافت پارکینگ استفاده می‌شود. اما هر چند وقت یکبار پارکینگ شما به خدمات کفسابی نیاز پیدا می‌کند. خدماتی که با ترمیم سنگ‌های آسیب‌دیده و برداشتن لایه‌ای از جرم و رسوباتی که روی سنگ تشکیل شده، همراه است. در چنین مواقعی برای انتخاب یک شرکت معتبر و حرفه‌ای خدماتی برای دریافت سرویس کفسابی، حتما به رزومه کاری و نظر سایر مشتریان شرکت توجه کنید تا تجربه خوبی از این خدمات داشته باشید.

با اپلیکیشن اسپارد بهترین و حرفه‌ای‌ترین متخصصین خدمات را پیدا کنید