به خدمات منزل حرفه‌ای و مطمئن نیاز دارید؟

هر چند زمان زیادی از فعالیت اپلیکیشن‌های خشکشویی نمی‌گذرد اما همه این استارتاپ‌ها سعی می‌کنند با ارائه خدمات با کیفیت و همکاری با خشکشویی‌های درجه یک در سطح کشور، سرویسی مطلوب به مشتری ارائه کنند. یکی از سوال‌های اساسی که همزمان با رونق گرفتن فعالیت خدمات آنلاین خشکشویی مطرح می‌شود این است:

آیا خدمات آنلاین خشکشویی می‌خواهند جا پای خدمات سنتی صنف خشکشویی بگذارند؟ یا قرار است تنها نقش یک واسطه را میان مشتری و خشکشویی‌ها ایفا کنند؟

اپلیکیشن خشکشویی، یک همراهی آنلاین!

به‌صورت خلاصه اپلیکیشن‌ خشکشویی قرار است بستری باشد برای ارتباط آسان و بی‌دردسر خشکشویی‌ها و افرادی که به خدمات خشکشویی نیاز دارند. به این معنا که شما با نصب اپلیکیشن و ثبت سفارش خشکشویی، درخواستتان در سیستم ثبت شده و در روز و ساعت مشخص شده پیک خشکشویی در محل حاضر می‌شود تا لباس‌ها را از شما تحویل بگیرد. بعد از ارسال لباس‌ها به خشکشویی و اتمام فرایند خشکشویی و اتوکاری، لباس‌ها مجدد به دست مشتری می‌رسد.

با این کار، نه‌تنها کسب و کار مغازه‌های خشکشویی از رونق نمی‌افتد بلکه با افزایش سفارش‌ها و جذب مشتریان تازه، افراد بیشتری به استفاده از خدمات خشکشویی ترغیب خواهند شد. با این وجود به نظر می‌رسد اتحادیه خشکشویی هنوز به این اپلیکیشن‌ها و خدمات آنلاین اعتماد ندارد!

نقش خشکشویی‌های آنلاین در تضمین کیفیت شستشو

یکی از نگرانی‌های اتحادیه و صنف خشکشویی آن است که ثبت سفارش خشکشویی آنلاین و درخواست خدمات از اپلیکیشن‌های خشکشویی، می‌تواند کیفیت شستشو را زیر سوال ببرد. البته به خاطر داشته باشید لیست خشکشویی‌های همکار با استارتاپ‌های آنلاین خشکشویی محرمانه نیست و این شرکت‌ها تحت نظر اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی فعالیت دارند. اعطای مجوز از جانب این اتحادیه به اپلیکیشن‌های آنلاین، گواه فعالیت قانونمند و حرفه‌ای آن‌هاست.

اپلیکیشن‌های خشکشویی نقشی فراتر از یک واسطه میان مشتری و خدمات خشکشویی دارند. آن‌ها بر نحوه کار واحد خشکشویی، کیفیت شستشو و تجهیزات خشکشویی نظارت دارند.

به‌خاطر داشته باشید اپلیکیشن‌های معتبر خشکشویی نه‌تنها با خشکشویی‌های مجاز و معتبری که از طرف اتحادیه خشکشویی پروانه کسب دارند، فعالیت و همکاری می‌کنند، بلکه از میان خشکشویی‌های دارای مجوز نیز سراغ همکاری با واحدهایی می‌روند که جزء خشکشویی‌های درجه یک و ممتاز هستند. در کنار بازرسی‌های دوره‌ای و نظارت بر نحوه فعالیت واحد خشکشویی، انتقاد مشتریان نیز به دقت پیگیری می‌شود و در صورتی که یک خشکشویی نتواند رضایت مشتریان را فراهم کند، همکاری‌شان را با آن واحد خشکشویی قطع خواهند کرد.

مزایای ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن خشکشویی چیست؟

وقتی پای اینترنت و سرویس‌های آنلاین در میان است، بزرگترین مزیتش آن است که با حذف نیاز به حضور فیزیکی در واحد خشکشویی، در وقت و هزینه تا حد زیادی صرفه‌جویی خواهد شد. همچنین زحمت پیدا کردن بهترین و نزدیک‌ترین خشکشویی در محله نیز برعهده اپلیکیشن خشکشویی خواهد بود. پیگیری روند سفارش و یکسان‌سازی قیمت‌ها از دیگر مزایای خدمات آنلاین است. همچنین اگر خدمات خشکشویی را از یک سرویس‌دهنده معتبر دریافت می‌کنید، مطمئن خواهید بود که همیشه می‌توانید از طریق واحد پشتیبانی سوالات، انتقادات و شکایات خود را مطرح کنید و به سرانجام برسانید.

در پایان و در میان انبوهی از بی‌اعتمادی‌هایی که نسبت به خدمات آنلاین خشکشویی وجود دارد، بهترین اتفاق اعتماد مشتریان است. هرچه خدمات خشکشویی آنلاین با اقبال و توجه بیشتری از سوی مشتریان مواجه شود، از کارشکنی‌ها و سختی مسیرِ پیش‌روی استارتاپ‌های جوان ایرانی کاسته خواهد شد.

اسپارد به زودی سرویس خشکشویی لباس را به دیگر سرویس‌های خدمات خانگی خود اضافه می‌کند تا شما کاربران عزیز بتوانید در کنار خدماتی همچون نظافت، قالیشویی و مبل‌شویی و… شستشو و اتوکشی لباس‌های ارزشمند خود را نیز به اسپارد بسپارید.

با اپلیکیشن خدمات منزل اسپارد به بهترین و حرفه‌ای‌ترین متخصصین خدماتی در هر ساعت از شبانه‌روز دسترسی پیدا کنید: