به خدمات منزل حرفه‌ای و مطمئن نیاز دارید؟

اعزام کارگر نظافت مطمئن، حضور نیروی کاربلد نظافتی، انجام کارهای نظافتی خانه با اعزام نظافتچی حرفه‌ای و… همه از عباراتی است که شرکت‌های نظافتی مختلف برای تبلیغاتشان استفاده می‌کنند. تبلیغاتی که بیشتر به صورت تراکت و آگهی در سطح شهر پخش می‌کنند و اطلاعاتی بیشتر از یک شماره تماس در اختیار شما نمی‌گذارند.

با وجود آن‌که تمامی این شرکت‌ها، ادعای فعالیت معتبر و داشتن پروانه کسب و مجوزهای لازم را دارند؛ اما تنها تعداد کمی از آن‌ها به معنای واقعی کلمه شرکت خدماتی هستند. درخواست نیروی خدماتی از شرکت‌های فاقد هویت و مجوز شما را با ریسک بزرگی مواجه می‌کند. برای آشنا شدن با نحوه فعالیت این شرکت‌های غیرقانونی و همچنین آشنایی با خطراتی که درخواست اعزام کارگر نظافت از این شرکت‌ها به همراه دارد، تا پایان مطلب همراه ما باشید.

اعزام کارگر نظافت غیرمتخصص و نابلد

مهم‌ترین دلیلی که برای ثبت سفارش نظافت نباید سراغ شرکت‌های خدماتی بدون مجوز بروید آن است که جذب نیروی خدماتی در این شرکت‌ها به سادگی و بدون بررسی مهارت‌های فرد و سابقه کاری او صورت می‌گیرد. بیشتر کسانی که در این شرکت‌ها استخدام می‌شوند، به دلایل مختلف در شرایط مالی نامناسبی قرار دارند و به صورت مقطعی می‌خواهند در این شرکت‌ها به عنوان نیروی نظافتچی فعالیت کنند.

بنابراین نه تنها مهارت لازم برای نظافت خانه یا محل کار را ندارند، بلکه احتمالا پیشینه کاری آن‌ها نیز نامرتبط با خدمات نظافتی است. همان‌طور که می‌دانید حضور نیروی نامتخصص به‌جز مسائل امنیتی، با دردسرهای زیادی همراه است و مجبور خواهید بود هر لحظه بر کار نیروی نظافتی نظارت داشته باشید.

عدم امکان پیگیری سفارش و نارضایتی مشتری

موقعیتی را تصور کنید که کارگر نظافتی، میز چوبی شما را با شوینده نامناسبی تمیز کرده و حالا رنگ چوب تغییر کرده است. یا هنگام گردگیری، دستش به گلدان خورده و حالا گلدان گران‌قیمت شما شکسته است. در چنین شرایطی، مشتری باید با پشتیبانی شرکت تماس بگیرد تا مسئله پیگیری شود و به نتیجه برسد.

اما با درخواست کارگر نظافت از شرکت‌های بدون مجوز، نه شرکت مسئولیت پرداخت خسارت را قبول می‌کند و نه خود نیروی نظافت توانایی پرداخت خسارت را دارد. در چنین شرایطی تنها کاری که می‌توانید بکنید شکایت از شرکتی است که تنها یک شماره تلفن از آن دارید و باید زمان زیادی را صرف پیگیری شکایتتان بکنید.

عدم امکان دسترسی مجدد به شرکت

اگر از آن دسته افرادی هستید که به صورت منظم و دائمی به خدمات نظافت خانه نیاز دارید، احتمالا به دنبال شرکت یا فردی هستید که بتوانید برای زمان‌هایی که به نیروی خدماتی نیاز دارید، سفارش نظافت ثبت کنید و یک نیروی کاربلد و آموزش‌دیده در محل حاضر شود. در چنین شرایطی ممکن است سراغ انتخاب شرکت‌هایی بروید که دستمزد ساعتی اعزام کارگر نظافت در آن پایین‌تر است تا در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی کنید.

نکته‌ای که حتما باید به آن توجه کنید این است که شرکت‌های فاقد مجوز خدماتی، عمر فعالیتشان نیز کوتاه است و اگر پلمپ نشوند، بعد از مدتی با شماره‌ای تازه و در محلی جدید اقدام به اعزام کارگر نظافت خواهند کرد. درواقع یک خط تلفن ثابت کافی‌ست تا این شرکت‌ها بتوانند فعالیت کنند.

اپلیکیشن‌های آنلاین خدمات نظافت، یک انتخاب همیشگی!

شرکت خدماتی آنلاینی را تصور کنید که امکان اعزام نیروی متخصص نظافت را به سراسر تهران دارد. در هر لحظه از روز می‌توانید بدون برقراری تماس تلفنی و پیگیری، سفارش نظافت ثبت کنید، در حالی‌که از کیفیت خدمات مطمئن هستید و می‌دانید واحد پشتیبانی در هر لحظه از سفارش همراه شماست. همچنین دیگر بابت رزرو نیروی کاربلد نظافت به صورت دوره‌ای، نگران نیستید و می‌دانید برای هر زمانی که بخواهید می‌توانید سفارش نظافت ثبت کنید.

یک اپلیکیشن‌ معتبر و مطمئن خدماتی، بهترین گزینه‌ای است که می‌توانید از طریق آن سفارش نظافت ثبت کنید و به جای درخواست اعزام کارگر نظافت، درخواست حضور یک نیروی متخصص نظافتی را بدهید. البته انتخاب بهترین اپلیکیشن خدماتی از میان سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مختلفی که فعالیت می‌کنند، به تحقیق و بررسی نیاز دارد. اما بعد از آن‌که از نحوه فعالیت شرکت مطمئن شدید، برای همیشه می‌توانید روی آن حساب کنید!

با اپلیکیشن خدمات منزل اسپارد به بهترین و حرفه‌ای‌ترین متخصصین خدماتی در هر ساعت از شبانه‌روز دسترسی پیدا کنید: