به خدمات منزل حرفه‌ای و مطمئن نیاز دارید؟

کم کم روزهای سرد زمستانی از راه می‌رسند و در یک چشم بر هم زدن باید برای رسیدن بهار آماده شویم. روزهای اسفند ماه برای بیشتر خانم‌ها با یک نام گره خورده است. دغدغه خانه‌تکانی و پیدا کردن کارگر خانم مطمئن. پیدا کردن یک فرد مطمئن و کاربلد و باتجربه و در ادامه رزرو نیروی نظافت از مدت‌ها قبل از سختی‌های این روزها است. اما با ورود اپلیکیشن‌های مطمئن خدمات نظافتی تا حدی دغدغه پیدا کردن نیروی نظافت خانم یا آقا کم شده است.

اگر می‌خواهید برای رزرو نیروی نظافت خانم از طریق اپلیکیشن‌های نظافت و خدمات منزل اقدام کنید، حتما به نکات زیر توجه کنید.

رزرو کارگر مطمئن خانم از چند روز قبل

برای اطمینان خاطر بهتر است در صورت امکان از چند روز قبل یا یک هفته قبل برای رزرو کارگر مطمئن خانم اقدام کنید. به این ترتیب مطمئن خواهید بود که سفارشتان حتما توسط یک نظافتچی باتجربه و کاربلد تائید خواهد شد.

به عنوان مثال در مورد اپلیکیشن اسپارد، یکی از موارد تاثیرگذار در اولویت‌بندی سفارش‌ها میانگین امتیازهای نیروی نظافت است. هر چه امتیاز نظافتچی بالاتر باشد، سفارش‌ها با اولویت بالاتری برای متخصص ارسال خواهد شد. بنابراین هر چه زودتر سفارشتان را ثبت کنید، شانس پذیرفته شدن سفارش نظافت توسط کارگر خانم مطمئن و کاربلد بالاتر خواهد رفت.

تصویر و نام متخصص را بررسی کنید

بعد از حضور نیروی نظافت خانم کاربلد حتما مشخصات او را با آن‌چه که در اپلیکیشن آمده است، بررسی کنید. تصویر متخصص به محض قبول سفارش در اپلیکیشن قابل رویت است بنابراین حتما چهاره متخصص نظافت را با تصویر او در اپلیکیشن مطابقت بدهید.

در صورتی که احساس می‌کنید فرد دیگری به جای متخصص نظافت در محل حاضر شده است حتما با واحد پشتیبانی تماس بگیرید و مراتب را اطلاع دهید.

به مدت زمان سفارش نظافت توجه کنید

همیشه به این نکته توجه داشته باشید که خانه‌تکانی با نظافت کلی خانه تفاوت زیادی دارد و قرار نیست تمام کارهای خانه‌تکانی و آماده کردن خانه برای سال جدید با یک سفارش ده ساعته به نحو احسن انجام شود. با توجه به متراژ خانه و خدمات درخواستی ممکن است نیاز باشد چند سفارش جداگانه برای چند روز ثبت کنید و یا همزمان درخواست بدهید تا دو کارگر مطمئن خانم در خانه حاضر شوند.

امنیت و سلامت شما و متخصص نظافت اهمیت دارد!

نظافت خانه مهم‌تر است یا سلامتی شما؟ قطعا با کمردرد و مچ‌درد نه از تعطیلات عید لذتی می‌برید و نه می‌توانید پذیرای مهمانان عید باشید. بنابراین در مورد میزان استفاده از مواد شوینده و نظافت قسمت‌های مرتفع حتما نکات ایمنی و سلامتی را در نظر بگیرید.

در پایان، با حضور یک کارگر خانم مطمئن خانه‌تکانی دیگر سخت و دشوار نخواهد بود. کافی است از چند روز قبل سفارشتان را از طریق اپلیکیشن یا وب‌سایت شرکت‌های خدمات نظافتی آنلاین ثبت کنید و منتظر باشید تا به دست یکی از متخصصان خوب و کاربلد نظافت تائید شود.

با اپلیکیشن خدمات منزل اسپارد به بهترین و حرفه‌ای‌ترین متخصصین خدماتی در هر ساعت از شبانه‌روز دسترسی پیدا کنید: