به خدمات منزل حرفه‌ای و مطمئن نیاز دارید؟

یکی از قسمت‌های مهم و پر رفت و آمد هر ساختمانی که به خدمات کف‌سابی نیاز پیدا می‌کند، پارکینگ است. به جز پارکینگ خانه و آپارتمان‌های مسکونی، در شهری مانند تهران تعداد زیادی پارکینگ طبقاتی برای مجتمع‌های تجاری و پارکینگ عمومی وجود دارد که خدمات کف‌سابی برای آن‌ها نیز باید انجام شود. بنابراین می‌توان گفت دسترسی به خدمات کف‌سابی در تهران یک نیاز دائمی است.

چرا کف‌سابی پارکینگ اهمیت دارد؟

پارکینگ‌ها محل رفت و آمد دائم خودروها و اتومبیل‌های مختلف هستند. علاوه بر خانه‌ها، به تعداد هر مجتمع تجاری که ساخته می‌شود یک پارکینگ چند طبقه به تعداد پارکینگ‌های تهران اضافه می‌شود. جای چرخ‌ها روی کف پارکینگ یا نشت روغن از اتومبیل همه از مواردی‌ست که کف پارکینگ را آلوده می‌کند و نیاز به خدمات کف‌سابی در تهران را بیشتر می‌کند. با گذشت زمان دوده و گرد و غبار نیز تاثیر گذاشته و محیطی زننده و دوست نداشتنی در پارکینگ ایجاد می‌شود. حتی اگر نظافت پارکینگ به موقع و دقیق توسط نیروی کاربلد نظافتی انجام شود، باز هم بعد از مدتی لایه‌ای از جرم و رسوبات روی کف تشکیل خواهد شد که با نظافت عمومی از بین نمی‌رود. در چنین شرایطی تنها کف‌سابی می‌تواند مفید واقع شود.

آن‌چه در کف‌سابی پارکینگ اتفاق می‌افتد

در صورتی که خدمات کف‌سابی توسط یک شرکت خدماتی معتبر و حرفه‌ای انجام شود، نتیجه‌ای فوق‌العاده خواهد داشت. با کف‌سابی پارکینگ، تمام پستی و بلندی‌های کف از بین رفته و سطوح کاملا هم‌تراز با یکدیگر خواهند شد. اگر درز یا شکافی بین سنگ‌ها ایجاد شده باشد، ترمیم خواهد شد و آثار روغن و آلودگی کاملا پاک خواهد شد.
قبلا در مورد روش‌های مختلف کف‌سابی توضیح داده‌ایم. بر حسب نیاز می‌توانید از کف‌سابی معمولی و یا کف‌سابی ایتالیایی برای شستشوی کف استفاده کنید. بدیهی است در صورت انجام کف‌سابی ایتالیایی، کف پارکینگ به نحوی تمیز و براق خواهد شد که انگار چند لحظه پیش سنگ را خریداری و نصب کرده‌اید.

مهارت کف‌ساب را جدی بگیرید!

از آن‌جایی که پارکینگ محل دائم رفت و آمد انواع اتومبیل، موتورسیکلت، ماشین‌های سنگین و… است، کف‌سابی باید با دقت زیادی انجام شود. درصورت سابیدن بیش از حد، کف پارکینگ بسیار صیقلی، سرد و لغزنده خواهد شد و در صورت پوشیدن کفش نامناسب یا ریختن مایعات، کف کاملا لیز و خطرناک خواهد شد.
همچنین اگر در رمپ‌های ورودی پارکینگ، عملیات کف‌سابی به خوبی صورت نگیرد سطح لیز و صیقلی شده و ورود اتومبیل به داخل پارکینگ با خطر لیز خوردن ماشین همراه خواهد بود. این وضعیت در فصول سرد سال و با ریزش باران و برف چند برابر خطرناک‌تر خواهد شد. به همین دلیل نیروی ماهر کف‌ساب هنگام کف‌سابی رمپ چند شیار روی رمپ ایجاد می‌کنند تا اصطکاک لازم برای عبور خودرو فراهم شود.

در کف‌سابی پارکینگ خدمات مختلفی مانند نظافت کلی سطح، از بین رفتن جای لکه‌های اسیدی، از بین بردن رد روغن و جای چرخ‌ها، ترمیم شکاف بین سنگ‌ها و حفره‌های ایجاد شده و… انجام می‌شود. قیمت کف‌سابی نیز به گونه‌ای کاملا منصفانه در شرکت‌های معتبر خدماتی تعیین می‌شود و لازم نیست از این بابت نگران باشید اما حتما قبل از شروع سفارش کف‌سابی، در مورد قیمت نهایی با متخصص کف‌سابی صحبت کنید و روی یک عدد به توافق برسید. با یک جستجوی ساده در اینترنت با تعداد زیادی شرکت خدماتی آشنا می‌شوید که سرویس کف‌سابی در تهران را ارائه می‌کنند. برای انتخاب یک سرویس‌دهنده حرفه‌ای حتما به نمونه کارهای قبلی و نظرات واقعی سایر مشتریان دقت کنید تا تجربه خوبی از خدمات کف‌سابی داشته باشید.

با اپلیکیشن خدمات منزل اسپارد به بهترین و حرفه‌ای‌ترین متخصصین خدماتی در هر ساعت از شبانه‌روز دسترسی پیدا کنید: