به خدمات منزل حرفه‌ای و مطمئن نیاز دارید؟

راس ساعت از پیش تعیین شده زنگ در خانه به صدا در می‌آید و نیروی مودب و خوش‌برخورد خدماتی به شما سلام می‌کند. نظافت خانه را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد و در حالی‌ محل را ترک می‌کند که رضایت شما را به عنوان مشتری کاملا برآورده ساخته است.

اما آیا تا به حال فکر کرده‌اید که یک نیروی نظافتچی کاربلد و مطمئن با نظافت خانه شما، چه چیزهایی را درباره شما و سبک زندگی‌تان را می‌تواند متوجه شود؟ از عادات ورزشی تا سلیقه کتاب و موسیقی و حتی میزان تعهد شما نسبت به رعایت رژیم غذایی‌تان!

نیروی خدماتی، سن واقعی شما را می‌داند

نیروی خدماتی، سن واقعی شما را می‌داند

قفسه کنار آینه سرویس بهداشتی و حمام را با محصولات زیبایی و مراقبت از پوست پر کرده‌اید؟ به هر حال استفاده مداوم از کرم ضد چروک و محصولات زیبایی نشان دهنده اهمیتی است که به سلامت پوستتان می‌دهید و البته که نظافتچی حین تمیز کردن سرویس بهداشتی یا مرتب کردن میز توالت اتاق خوابتان، به این مسئله پی می‌برد. و خب، شاید پیش خودش فکر کند سن واقعی‌تان کمی بیشتر از چیزی است که نشان می‌دهد.
که البته جوان به نظر رسیدن پوست صورت، خبر خوبی است!

نظافتچی خانه از میزان پایبندی شما به رژیم غذایی‌تان خبر دارد

نظافتچی خانه از میزان پایبندی شما به رژیم غذایی‌تان خبر دارد

یخچال و فریزرتان را از انواع و اقسام سبزیجات، مرغ و ماهی و غذاهای سالم پر کرده‌اید؟ خب این قضیه نشان دهنده آن است که به سلامت و رژیک غذاییتان اهمیت می‌دهید. اما به خاطر داشته باشید همان نیروی مودب خدماتی که امروز صبح با لبخند و سلامی گرم در محل حاضر شده است، در پایان روز سراغ زباله‌های داخل سطل هم می‌رود و آن‌جا‌، جایی است که حقیقت برملا می‌شود.

کاغذ ساندویچ، بطری‌های خالی نوشابه و پاکت خالی چیپس و پفک! البته نگران نباشید، نظافتچی کاربلد شما این راز را پیش خودش مخفی نگه می‌دارد.

ارتقاء شغلی گرفته‌اید؟ نظافتچی شما خبر دارد

ارتقاء شغلی گرفته‌اید؟ نظافتچی شما خبر دارد!

تصور کنید یک نیروی مودب خدماتی حرفه‌ای و کاربلد هفته‌ای یک بار نظافت خانه شما را انجام می‌دهد. در یکی از همین هفته‌ها شما ترفیع شغلی می‌گیرید و تصمیم می‌گیرید فعلا به کسی چیزی نگویید. اما به هر حال باید بدانید نظافتچی خانه شما زودتر از هر کس دیگری متوجه این موضوع می‌شود. دلیل آن ساده است!

ترفیع شغلی به معنای افزایش میزان درآمد شماست و چه کسی است که نخواهد در اولین روزهای ترفیعش، دستی به سر و روی خانه بزند و یا چند دست لباس جدید تهیه کند و یا یک برنامه تفریحی ترتیب بدهد. همه این‌ها نشانه افزایش درآمد و یک تغییر خوب در زندگی است که متخصص نظافت از آن باخبر می‌شود.

نیروی متخصص نظافت از سلایق شما آگاه است

نیروی متخصص نظافت از سلایق شما آگاه است

مجموعه‌ای از سریال‌های عاشقانه کنار تلویزیون، یک قفسه پر از کتاب‌های علمی-تخیلی و کمدهای مخفی که در آن شکلات پنهان کرده‌اید؛ همه این‌ها نشان‌دهنده علایق، سرگرمی‌ها و عادات شماست. که البته نظافتچی خانه در طول روز از آن باخبر می‌شود. حتی ممکن است در این میان متوجه شوید سلیقه‌تان در زمینه موسیقی یا فیلم یکی است و درباره یکی از شخصیت‌های مورد علاقه‌تان صحبت کنید. چرا که نه؟

در خانه ورزش می‌کنید؟ نظافتچی پاسخ را بهتر از شما می‌داند

در خانه ورزش می‌کنید؟ نظافتچی پاسخ را بهتر از شما می‌داند!

گوشه‌ی اتاق را با تردمیل و دمبل پر کرده‌اید. اما آیا واقعا از آن‌ها استفاده می‌کنید؟ این سوالی است که نیروی مودب و حرفه‌ای خدماتی بهتر از خود شما می‌تواند به آن پاسخ بدهد. با ثبت سفارش نظافت و حضور متخصص و با نظافت وسایل ورزش خانه با یک دستمال گردگیری از میزان تمیزی یا گرد و خاک روی وسایل از میزان علاقه و پشتکار شما به ورزش در خانه باخبر شود.

با اپلیکیشن خدمات منزل اسپارد به بهترین و حرفه‌ای‌ترین متخصصین خدماتی در هر ساعت از شبانه‌روز دسترسی پیدا کنید: