به خدمات منزل حرفه‌ای و مطمئن نیاز دارید؟

کوسن‌ها همراه همیشگی مبلمان خانه هستند. گاهی به آن‌ها تکیه می‌دهیم، گاهی تکیه‌گاه دست‌هایمان است و گاهی برای یک چرت کوتاه عصرگاهی روی کاناپه همراهیمان می‌کند. کاربرد زیاد و استفاده مدام از کوسن‌ها، باعث می‌شود زودتر از خود مبل کدر و آلوده شود. آثار چرک‌مردگی یا جای لکه نوشیدنی یا غذا علاوه بر آن‌که آزاردهنده است، به سادگی روی کوسن خودش را نشان می‌دهد. در حالی‌که همه کوسن‌ها قابلیت شستشو با دست و مواد شوینده را ندارند، می‌توانید برای شستشوی کوسن سراغ استفاده از خدمات مبلشویی بروید.

شستشوی کوسن در خانه هم ممکن است؟

همان‌طور که گفتیم لازم است کوسن‌ها در فواصل زمانی کوتاه‌تری نسبت به مبلمان شسته شوند. در صورتی که کوسن شما دارای کاور پارچه‌ای زیپ‌دار است، پس به راحتی می‌توانید کاور را از بالشتک داخل کوسن جدا کنید و تنها کاور را بشویید. البته این کار در شرایطی ممکن است که فروشنده شما را از شستشوی کوسن منع نکرده باشد. وجود رنگ، ملیله‌دوزی، منجوق‌دوزی یا تزئینات مختلف می‌تواند مانع از شستشوی کوسن شود. در چنین شرایطی تنها روش شستشو، گردگیری به موقع و لکه‌‌زدایی از کوسن است که قبلا در مورد آن صحبت کرده‌ایم.

شستشوی کوسن با دستگاه مبلشویی

مراحل اصلی خدمات مبلشویی به سه مرحله کلی تقسیم می‌شود.

  • جارو کشیدن مبل
  • شستشو با دستگاه مبلشویی
  • مکش کف و آلودگی‌ها با دستگاه وکیوم

البته در این میان ممکن است با توجه به جنس مبل یا برای از بین بردن لکه‌ها، متخصص مبلشویی تصمیم بگیرد از روش دیگری برای شستشو استفاده کند، مثل شستشو با شوینده‌ای خاص یا شستشوی مبل در چند مرحله. به همین جهت علاوه بر تجهیزات مبلشویی، تجربه و مهارت نیروی مبلشویی نیز اهمیت دارد.

همان‌طور که می‌دانید تشک و پشتی بعضی از مبلمان راحتی و پارچه‌ای و یا حتی چوبی، قابلیت جدا شدن دارند. این موضوع باعث می‌شود تمام قسمت‌های جدا شدنی مبل به صورت جداگانه توسط دستگاه مبلشویی شسته و تمیز شوند. کوسن نیز از این قاعده مستنثنی نیست. متخصص مبلشویی بعد از شستشوی بدنه اصلی مبل و تشک‌های جدا شونده سراغ شستشوی کوسن می‌رود. البته این کار در صورت تمایل مشتری انجام خواهد شد.

شستشو با دستگاه مبلشویی به کوسن آسیبی نمی‌زند؟

اگر کوسن شما قابل شستشو است و از بابت مهارت نیروی مبلشویی نیز اطمینان دارید، دیگر جای نگرانی نیست. شستشوی کوسن شما بدون وارد شدن کوچکترین آسیبی به کوسن یا تغییر رنگ و ظاهر آن انجام خواهد شد. همچنین به عمر مفید و دوام کوسن نیز اضافه خواهد شد.

مهم‌ترین وجه تمایز خدمات مبلشویی با شستشوی مبل و کوسن در خانه در این است که بعد از شستشو تمام آب و آلودگی‌ها به کمک دستگاه وکیوم از داخل بافت مبل و کوسن خارج می‌شوند. به این ترتیب آلودگی‌ها از عمیق‌ترین بافت مبل و کوسن خارج می‌شوند و به هیچ عنوان رطوبت در داخل مبل و بافت کوسن شما باقی نخواهد ماند.

اگر به دنبال یک سرویس‌دهنده خوب و معتبر در زمینه شستشوی کوسن و مبل هستید، اپلیکیشن خدمات خانگی اسپارد را به شما معرفی می‌کنیم. تمامی سفارش‌های مبلشویی در اسپارد با رضایت کامل مشتریان انجام شده و همین موضوع سرویس مبلشویی اسپارد را به یکی از پرطرفدارترین خدمات اسپارد تبدیل کرده است.

با اپلیکیشن خدمات منزل اسپارد به بهترین و حرفه‌ای‌ترین متخصصین خدماتی در هر ساعت از شبانه‌روز دسترسی پیدا کنید: