به خدمات منزل حرفه‌ای و مطمئن نیاز دارید؟

شاید خیلی از ما ترجیح می‌دهیم هنگام خرید انواعی از پرده را انتخاب کنیم که به راحتی در خانه قابل شستشو هستند. اما با ورود نسل جدیدی از پرده‌ها انواع جدیدی از پرده‌ها سلیقه و تقاضای بازار نیز تغییر کرده است. پرده‌هایی مانند پرده‌ زبرا، شید و یا حتی همان پرده‌های والان‌دار که از سال‌ها قبل زینت‌بخش پنجره‌های اتاق پذیرائی خانه هستند، همه و همه کارایی بهتر و ظاهر زیباتری نسبت به پرده‌های پارچه‌ای دارند.

تنها دو نگرانی جدی برای انتخاب و خرید این نوع پرده‌ها وجود دارد، یکی نحوه شستشو و دیگری نصب و تراز کردن پرده بعد از هر بار شستشو. نگرانی‌هایی که با سپردن کار شستشوی پرده به مراکز تخصصی پرده‌شویی کاملا برطرف خواهد شد.

خدمات مختلف مراکز شستشوی تخصصی پرده

بر خلاف تصور کارخانه‌های پرده‌شویی قرار نیست تنها شستشوی پرده‌هایی با جنسی خاص یا در تعداد و ابعاد زیاد را به عهده بگیرند. شما می‌توانید شستشوی پرده پارچه‌ای ساده و کوچک آشپزخانه را هم به کارخانه‌های پرده‌شویی بسپارید تا با شستشوی دقیق و با کیفیت تمامی آلودگی‌ها مانند لکه چربی و یا رد بوی نامطبوع غذاهای مختلف از روی پرده کاملا پاک شوند.

البته خدمات حرفه‌ای‌تر پرده‌شویی نه تنها شستشوی تخصصی پرده بلکه جدا کردن و نصب مجدد پرده بعد از شستشو را نیز به عهده می‌گیرند. این مورد به خصوص در مورد پرده‌های ویژه‌ای مانند پرده زبرا کاملا کاربردی خواهد بود. در ادامه به برخی از خدمات مراکز تخصصی پرده‌شویی اشاره می‌کنیم:

  • شستشوی انواع مختلف پرده از پرده‌های پارچه‌ای و حریر تا پرده‌های مخمل و والان پرده
  • شستشوی پرده با مواد شوینده مخصوص که فرم و حالت پرده را حفظ می‌کنند
  • شستشوی انواع پرده‌های زبرا، شید و کرکره‌ای
  • تعمیر پرده‌های زبرا و کرکره‌ای
  • باز کردن و نصب مجدد پرده بعد از شستشو
  • شستشوی مجدد پرده در صورت نارضایتی مشتری

دسترسی به خدمات باکیفیت پرده‌شویی از طریق اپلیکیشن‌ اسپارد

یکی از گزینه‌هایی که کار شستشوی تخصصی پرده توسط کارخانه‌های پرده‌شویی را برای شما آسان می‌کند، استفاده از سرویس‌های اپلیکیشن‌های خدمات منزل است. اسپارد به عنوان اولین سیستم هوشمند درخواست خدمات خانگی به شما کمک می‌کند تا با بهترین و حرفه‌ای‌ترین کارخانه‌های پرده‌شویی در تماس باشید. کافی است اپلیکیشن را نصب کنید و از میان سرویس‌های مختلفی مانند نظافت، قالیشویی، مبلشویی، نقاشی ساختمان و… گزینه پرده‌شویی را انتخاب کنید. با ثبت سفارش پرده‌شویی، پرده‌های شما درست مانند روز اول توسط بهترین کارخانه‌های پرده‌شویی شهر تمیز خواهند شد.

با اپلیکیشن خدمات منزل اسپارد به بهترین و حرفه‌ای‌ترین متخصصین خدماتی در هر ساعت از شبانه‌روز دسترسی پیدا کنید: