به خدمات منزل حرفه‌ای و مطمئن نیاز دارید؟

چرا باید به یک اپلیکیشن خدمات خانگی اعتماد کنید؟ چه مواردی وجود دارد که باعث می‌شود تجربه خدمات خانگی آنلاین مطمئن‌تر از شرکت‌های سنتی خدماتی باشد؟ در حالی‌که روز به روز به تعداد این اپلیکیشن‌های خدماتی اضافه می‌شود، تنها تعداد محدودی از این سرویس‌دهنده‌های آنلاین شرایط و معیارهای لازم را برای جلب اعتماد مشتری و ارائه سرویس منحصر به‌فرد و مطمئن دارا هستند.

امروز از مهم‌ترین ویژگی‌های یک اپلیکیشن خدمات خانگی مطمئن می‌نویسیم. با ما همراه باشید.

در یک شرکت خدمات خانگی مطمئن، روند جذب نیرو شفاف است

مهم‌ترین رکن یک شرکت خدماتی مطمئن را نیروهای خدماتی شرکت تشکیل می‌دهند. این موضوع هم در مورد شرکت‌های سنتی نظافتی و هم درباره اپلیکیشن‌های آنلاین خدماتی صادق است. پس پیش از آن‌که اپلیکیشن مورد نظرتان را انتخاب کنید، روش جذب نیرو را در این شرکت‌ها بررسی کنید.

بعضی شرکت‌های آنلاین خدماتی هستند که به جای عقد قرارداد با تک تک متخصصین نظافت، با یک شرکت خدماتی سنتی قرارداد می‌بندند. به این ترتیب سفارش شما توسط نیروهای یک شرکت خدماتی سنتی انجام می‌شود و اپلیکیشن تنها نقش یک واسطه را ایفا می‌کند. اما در این میان، معدود اپلیکیشن‌های خدماتی منزل مانند اسپارد نیز وجود دارند که به جای عقد قرارداد با شرکت‌های خدمات نظافتی با تک تک نیروها به صورت جداگانه قرارداد می‌بندند. به این ترتیب شرکت خدماتی، خود وظیفه بررسی هویت، سوءپیشینه و آموزش تک تک افراد را به عهده می‌گیرد.

واحد پشتیبانی به صورت فعال آماده پیگیری سفارش‌ها است

به عبارتی می‌توان گفت واحد پشتیبانی هر شرکتی، خط مقدم آن شرکت است. یک واحد پشتیبانی فعال و پویا از ساعات ابتدایی صبح تا آخرین ساعات روز به سفارش‌های نظافت رسیدگی می‌کند. پاسخگویی به سوالات مشتریان، تامین امنیت سفارش، بررسی نارضایتی‌ها و نظارت بر عملکرد متخصصین تنها گوشه‌ای از فعالیت‌های واحد پشتیبانی به حساب می‌آید.

انجام سفارش نظافت توسط نیروهای آموزش‌دیده

چه کسی است که دوست نداشته باشد نظافت خانه‌اش توسط یک نیروی آموزش‌دیده و باتجربه خانم یا آقا و بدون نیاز به نظارت دائمی و یادآوری نکات مختلف نظافتی انجام شود؟ یکی از مهم‌ترین نکاتی که بین شرکت‌های خدمات خانگی مطمئن آنلاین و شرکت‌های نامعتبر نظافتی باعث ایجاد تمایز می‌شود، برگزاری دوره‌های آموزشی و فرایند ارتقای مهارت رفتاری و عملکردی متخصصین نظافت است.

بنابراین سعی کنید در میان اپلیکیشن‌های آنلاین خدمات منزل، اپلیکیشنی را انتخاب کنید که وظیفه آموزش و تائید مهارت متخصص را به عهده می‌گیرد و بر روند آموزش متخصص نظافت اصرار و توجه بالایی دارد.

امنیت سفارش کاملا تامین می‌شود

در کنار عملکرد مناسب و ممتاز نیروی نظافتی، تامین امنیت مشتری نیز اهمیت دارد. احساس اطمینان و امنیت، همان تکه گمشده از پازلی است که مشتری خدمات نظافت را به یک مشتری دائمی و همیشگی تبدیل می‌کند. موارد زیر قبل از ثبت سفارش به شما کمک می‌کند با اطمینان بیشتری سرویس‌دهنده خود را انتخاب کنید:

  • مطالعه و بررسی نظر و تجربه سایر مشتریان در صفحات اجتماعی اپلیکیشن (مانند اینستاگرام)
  • پاسخگو بودن واحد پشتیبانی در ساعات مختلف روز
  • نظارت بر روند جذب و استخدام نیرو
  • پیگیری نارضایتی‌ها تا حصول رضایت مشتری و جبران خسارت
  • بررسی مجوزهای فعالیت و پروانه کسب شرکت آنلاین خدماتی و…

با وجود تمام نکاتی که گفتیم، کماکان شرکت‌های خدمات خانگی مطمئن آنلاین، بهترین گزینه برای ثبت سفارش نظافت هستند. اگر همیشه دغدغه پیدا کردن نیروی کاربلد نظافت را دارید، پیشنهاد می‌کنیم با بررسی و ثبت سفارش آنلاین نظافت یک تجربه جدید و مطمئن برای اعزام نیروی ماهر نظافتی داشته باشید.

با اپلیکیشن خدمات منزل اسپارد به بهترین و حرفه‌ای‌ترین متخصصین خدماتی در هر ساعت از شبانه‌روز دسترسی پیدا کنید: