به خدمات منزل حرفه‌ای و مطمئن نیاز دارید؟

گاهی اوقات هر چه تلاش می‌کنیم به کارهای خانه رسیدگی کنیم، باز هم با کمبود زمان مواجه می‌شویم. این وضعیت بیشتر در زمان‌هایی رخ می‌دهد که یک یا دو پیشامد ناگهانی رخ می‌دهد. موقعیتی را تصور کنید که به عنوان مادر خانواده هم شاغل هستید و هم باید به اوضاع خانه رسیدگی کنید، فرزند کوچکتان سرما خورده، آخر هفته دوستانتان برای شام پیش شما می‌آیند و مدیرتان به شما مهلتی سه روزه برای ارائه یک گزارش دقیق مالی داده است.

در چنین وضعیتی، ترجیح می‌دهید هر چه سریع‌تر گزارش کاری را آماده کنید و زمان بیشتری را با فرزندتان بگذرانید و زمانی برای نظافت خانه یا آماده شدن برای مهمانی باقی نخواهد ماند. اما پیش از آن که سراغ تلفن بروید تا از دوستانتان عذرخواهی کنید و مهمانی آخر هفته را به زمانی دیگر موکول کنید، بهتر است به یک گزینه کمکی دیگر فکر کنید!

اپلیکیشن‌های خدمات منزل همیشه در کنار شما هستند. چه در موقعیت‌های خاص و مناسبت‌های مهم و چه به عنوان یک یار همیشگی برای رسیدگی به امور خانه شما!

مراحل ثبت سفارش در اپلیکیشن‌های خدمات منزل چگونه است؟

ابتدا بگذارید کمی از مراحل جذب و اعزام نیروی کاربلد نظافت و خدمات دیگر در شرکت‌های آنلاین خدماتی بگوییم. یک اپلیکیشن خدمات منزل معتبر نقش یک میانجی دقیق و حامی را بین نیروی کاربلد خدماتی و مشتری ایفا می‌کند. حامی به این معنا که هم بر حقوق مشتری و هم بر حقوق نیروی خدماتی آگاه است و در صورتی که هر یک از طرفین دچار زیان و خسارت شود، از حقوق آن‌ها حمایت می‌کند و دقیق به این معنا که سفارش‌های مختلف خدماتی را تا آخرین لحظه سفارش و حتی بعد از پایان سفارش رصد و پیگیری می‌کند.

افراد متقاضی فعالیت در کار خدمات خانگی، باید از مراحل مختلف ثبت‌نام و مصاحبه عبور کنند تا توانایی‌های آن‌ها به تایید شرکت خدماتی برسد و بتوانند سفارش نظافت، مهمانداری، مبلشویی و… را انجام دهند. بعد از احراز نمره قبولی برای شروع کار به عنوان متخصص خدمات خانگی، در سامانه آنلاین شرکت فعال می‌شوند.

حالا تصور کنید به خدمات نظافت نیاز دارید. کافی است اپلیکیشن خدمات منزل را نصب کنید، سفارشتان را با جزئیاتی مانند روز و تاریخ و خدمات درخواستی وارد و ثبت کنید. بعد از ثبت سفارش نظافت، سفارش از طریق اپلیکیشن و تلفن همراه به دست متخصص می‌رسد تا جزئیات آن را ببیند. بعد از مطالعه جزئیات در صورت تمایل، متخصص نظافت سفارش شما را قبول می‌کند و در روز و تاریخی که مشخص کرده‌اید، در محل مورد نظر شما حاضر می‌شود.

CLEANING BANNER

نقش واحد پشتیبانی در پیگیری سفارش‌های نظافت

با حضور نیروی متخصص نظافت در خانه یا محل کار شما، نقش واحد پشتیبانی پررنگ‌تر می‌شود. در حین سفارش ممکن است شما به هر دلیلی به خدمات پشتیبانی اپلیکیشن نیاز پیدا کنید. مثلا ممکن است بخواهید زمان سفارش را طولانی‌تر کنید و یا روش پرداخت را تغییر دهید. حتی ممکن است از طرف پشتیبانی برای پیگیری وضعیت سفارش با شما تماس گرفته شود. این تماس‌ها را جدی بگیرید و حتما با واحد پشتیبانی صادق باشید.

بسیاری از اپلیکیشن‌های خدماتی معتبر، شرایطی را فراهم کرده‌اند که اگر در ساعات ابتدایی سفارش از عملکرد و کیفیت کار متخصص نظافت رضایت ندارید، متخصص دیگری جایگزین او خواهد شد. کافی است با پشتیبانی تماس بگیرید و درخواستتان را مطرح کنید. همچنین موارد دیگری مانند وارد شدن خسارت هنگام نظافت (مثل شکستن گلدان یا بشقاب) نیز توسط شرکت پیگیری می‌شود.

دوباره به همان موقعیت فرضی که در ابتدای مقاله گفتیم، برگردیم. اگر در شرایط مشابهی قرار گرفتید، با ثبت سفارش نظافت به اپلیکیشن‌های خدمات منزل فرصتی بدهید تا بتوانند در روزهای سخت و آسان زندگی همراه شما باشند.

 

با اپلیکیشن خدمات منزل اسپارد به بهترین و حرفه‌ای‌ترین متخصصین خدماتی در هر ساعت از شبانه‌روز دسترسی پیدا کنید: