به خدمات منزل حرفه‌ای و مطمئن نیاز دارید؟

برگزاری مراسمی مثل جشن تولد، جشن عقد یا یک پذیرایی اداری و یا حتی یک دورهمی دوستانه برای خیلی از افراد تبدیل به دغدغه‌ای بزرگ می‌شود. در فرهنگ ایرانی، مهمانداری و رعایت آداب میزبانی از مواردی است که بسیار به آن توصیه و توجه می‌شود. اما شاید بیشتر اوقات فراموش می‌کنیم که هدف اصلی از برگزاری هر مهمانی و جشنی، در وهله اول دیدار با دوستان و اقوام و گذراندن اوقاتی خوش و مفرح است. حتی در مراسم عزا و مجالس سوگواری نیز، به عنوان میزبان، بیشتر از هر چیز به دنبال برگزاری یک مراسم آبرومند و رسیدن به آرامش درونی هستیم.

اما از آن‌جایی که بیشتر ما عادت داریم برای برگزاری مراسم مختلف، خودمان صفر تا صد مهمانی را مدیریت کنیم اغلب با خستگی و نارضایتی از کیفیت مراسم مواجه می‌شویم. به خاطر داشته باشید مهمانان شما دوست دارند به جای آن‌که نگرانی پذیرائی و سرو نوشیدنی باشید، کنارشان باشید و با آن‌ها صحبت کنید.

اگر در مورد استفاده از خدمات مهمانداری و اعزام نیروی خدمات مجالس دچار شک و تردید هستید، امروز از مزایای این سرویس می‌گوییم. همچنین با شما درباره ویژگی‌های مهماندار حرفه‌ای خانم و آقا صحبت خواهیم کرد.

با اعزام نیروی خدمات مجالس، استرس کمتری خواهید داشت

تدارک برای برگزاری مجالسی برای موقعیت‌های خاص مانند جشن تولد همسر یا فرزندتان، مهمانی ارتقای شغل و یا پذیرایی از شرکای تجاری‌تان باعث نگرانی و استرس شما می‌شود. این استرس و نگرانی زمانی دو چندان می‌شود که برای هر انتخاب و خرید ساده‌ای دچار شک و تردید می‌شوید. انتخاب نوشیدنی، شیرینی و میوه مناسب، تدارک غذا، چیدمان مراسم و … همه از مواردی است که به راحتی می‌توانید به یک نیروی مهماندار حرفه‌ای بسپارید.

با این کار نه تنها از استرس و نگرانی شما کاسته می‌شود، بلکه فرصت بیشتری دارید تا ذهنتان را روی موارد مهم‌تری متمرکز کنید. مثلا به جای آن‌که برای انتخاب قنادی، نوع شیرینی و در ادامه تعداد و چیدمان آن وقت بگذارید و نگرانی داشته باشید، یک نیروی مهماندار مجرب بر اساس تجربه‌ای که دارد هم در انتخاب قنادی و شیرینی به شما کمک می‌کند و هم چیدمان و پذیرائی را به نحو احسن انجام خواهد داد.

یک مهماندار حرفه‌ای می‌تواند روند برگزاری مراسم را مدیریت کند

نیروهای مهمانداری آموزش‌های ویژه‌ای را گذرانده‌اند. به خصوص در مورد مجالسی که در سالن یا تالار برگزار می‌شوند و تعداد مهمانان زیاد است. مثلا یک مهماندار حرفه‌ای خانم یا آقا توانایی برقراری ارتباط با افراد مختلف و روحیه‌های مختلف را داراست. یا با نحوه خدمت‌رسانی به مهمانان سالمند آشناست. پذیرائی صحیح از تمام مهمان‌ها به خصوص مهمان‌های تازه‌وارد از وظایف یک مهماندار مجرب است. همچنین کنترل و مدیریت زمان برای پذیرائی با نوشیدنی، میوه و شیرینی و در نهایت شام یا نهار نیز بر عهده مهماندار است.

با حضور مهماندار، شما به راحتی می‌توانید در کنار مهمان‌ها باشید و از زمانتان لذت ببرید. بدون آن‌که نیاز باشد مدام به ساعت یا تاریک شدن هوا از پشت پنجره نگاه کنید!

زمان بیشتری را کنار مهمان‌ها می‌گذرانید

حضور دائم شما در آشپزخانه بیشتر از هر کس دیگری مهمانان شما را معذب خواهد کرد. حتی در مهمانی‌های فامیلی و دوستانه نیز باید به این نکته توجه کنید. بنابراین تا پیش از شروع مهمانی و حضور اولین مهمان می‌توانید در آشپزخانه حضور داشته باشید و با مهماندار یا کادر مهمانداران هماهنگ شوید. به محض حضور مهمانان لازم است کنار آن‌ها باشید و تنها در صورت لزوم جمع مهمان‌ها را برای لحظاتی کوتاه ترک کنید.

نگران نباشید. مهماندار به خوبی می‌داند چه زمانی باید با یک سینی چای تازه دم از مهمان‌ها پذیرائی کند و چه ساعتی زیر قابلمه غذاها را برای گرم شدن، روشن کند!

نیروی مهماندار در چیدمان مراسم و آشپزی همراه شماست

اگر دوست دارید به شیوه‌ای متفاوت از مهمان‌ها پذیرایی کنید، کادر مهمانداری حتما برای شما پیشنهادهای ویژه‌ای دارد. حتما می‌دانید که پذیرائی کردن از مهمان‌ها در مراسم مختلف شادی و سوگواری، مهمانی‌های دوستانه یا پذیرایی‌های اداری و رسمی هر یک قواعد و آداب خاصی دارد که از انتخاب پکیج پذیرائی تا چیدمان و نحوه سرو بسته به شرایط مهمانی متفاوت خواهد بود.

مهماندارهای حرفه‌ای به شما کمک می‌کنند هم مراسمتان بی‌عیب و نقص برگزار شوند و هم تا مدت‌ها افراد حاضر در مهمانی از سلیقه و ذوق شما تعریف کنند!

از قبل از شروع مراسم تا بعد از اتمام آن حضور دارد

شاید تصور کنید بعد از اتمام مراسم، مهماندار نیز شما را ترک خواهد کرد. اما چنین نیست. یک مهماندار حرفه‌ای تا پایان مراسم و بعد از آن همراه شماست تا بتوانید همان لحظات اولیه بعد از پایان مراسم، خانه را جمع و جور کنید و اوضاع را تقریبا مرتب کنید. نظم و ترتیب دادن به اوضاع خانه بعد از پایان مراسم، هم از خستگیِ روز بعد شما خواهد کاست و هم دیگر لازم نیست تمام روز بعد از مهمانی را به مرتب کردن خانه اختصاص دهید.

اگر زمان زیادی تا برگزاری مهمانی یا مراسمتان باقی نمانده است، ما یک پیشنهاد برای شما داریم. شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن اسپارد نه تنها به خدمات مهمانداری بلکه به خدمات مختلفی همچون نظافت، مبلشویی، نقاشی ساختمانی، قالیشویی، نماشویی، کارواش و… دسترسی داشته باشید. کافی است اپلیکیشن را نصب کنید و با ثبت سفارش مهمانداری برای تاریخ و ساعت مورد نظرتان یکی از بهترین نیروهای مهمانداری اسپارد در محل شما حاضر شوند.

با اپلیکیشن خدمات منزل اسپارد به بهترین و حرفه‌ای‌ترین متخصصین خدماتی در هر ساعت از شبانه‌روز دسترسی پیدا کنید: