به خدمات منزل حرفه‌ای و مطمئن نیاز دارید؟

کفسابی سرویسی‌ست که در آن با برداشتن لایه‌ی جرم و آلودگی‌ها از روی سطوح مختلف مانند سنگ و سرامیک، کف دوباره تمیز و براق خواهد شد. البته این کار توسط دستگاه ساب‌زنی و نیروی متخصص انجام می‌شود. به همین دلیل ممکن است احساس کنید خدمات کفسابی جزء سرویس‌های گران‌قیمت خدماتی به حساب می‌آید. در صورتی که این‌طور نیست. با در نظر گرفتن سختی کار کفسابی و نتیجه فوق‌العاده آن، می‌توان گفت سرویس کفسابی ارزان و مقرون به صرفه است.

عوامل موثر در قیمت خدمات کفسابی

قیمت کفسابی به‌صورت متری اعلام می‌شود و این برآورد قیمت پس از بازدید و مشاهده کار تعیین می‌گردد. شاید جالب باشد بدانید تعداد گوشه‌های اتاق نیز در محاسبه قیمت کفسابی اهمیت دارد. مثلا هزینه کفسابی یک اتاق دوازده متری مستطیلی شکل با هزینه کفسابی یک اتاق دوازده‌متری دیگر با همان نوع سنگ اما با تعداد زوایا و گوشه‌های بیشتر، متفاوت است. چرا که ساب زدن گوشه‌های اتاق سخت‌تر و وقت‌گیرتر است و نیاز به مهارت خاصی دارد.

اما به طور کلی عوامل زیر در محاسبه قیمت کفسابی تاثیر دارند:

  • نوع سطح
  • کیفیت سنگ
  • قیمت واقعی سنگ
  • متراژ کار
  • میزان درز و خلل سنگ
  • میزان پستی و بلدی سطح
  • روش ساب‌زنی (کفسابی ایتالیایی یا معمولی و یا کفسابی رزین ساب)
  • تعداد زوایا و گوشه‌های سطح

سابقه کفسابی سطوح در هزینه تاثیرگذار است!

اگر سطح قبلا کفسابی شده باشد، به دلیل آن‌که بیشتر از ساب‌های پرداختی استفاده می‌شود، هزینه کفسابی کمتر خواهد بود. این مورد درباره کف‌های نوساز برعکس خواهد بود. چرا که مراحل ساب و کفسابی باید از ابتدا و به طور کامل انجام شوند، بنابراین هزینه کفسابی بیشتر است.

قیمت کفسابی ایتالیایی

کفسابی ایتالیایی که به کفسابی شیشه‌ای معروف است نه فقط در ایران بلکه در دنیا شناخته شده است و بهترین نوع خدمات کفسابی به حساب می‌آید. این نوع کفسابی باید با دقت و مهارت بالایی انجام شود. از طرفی به دلیل قیمت بالای لقمه‌ها و زمان‌بر بودن این روش کفسابی، هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود.
اما نتیجه فوق‌العاده است! سطحی درخشان و براق همچون آینه خواهید داشت که انعکاس تصویر خود را در آن خواهید دید.

قیمت رزین ساب

رزین‌ساب وقتی استفاده می‌شود که سنگ و کف دارای حفره باشد. برای پر کردن این حفره‌ها از مایعی کرم رنگ که به چسب سنگ شباهت دارد استفاده می‌شود. این ماده رزین نام دارد. البته هزینه رزین ساب بالا نیست و اتفاقا در مقایسه با تعویض سنگ، انتخابی کاملا اقتصادی به حساب می‌آید. البته نباید توقع داشته باشید قسمت‌های ترمیم شده مانند روز اول درخشان و براق شوند.

قیمت نانو ساب

نانو ساب نوعی کفسابی است که همراه با کفسابی ایتالیایی و برای ضد آب شدن سنگ انجام می‌شود که می‌توان گفت پرهزینه‌ترین خدمت کفسابی است. البته اجرای آن نیز آسان نیست و باید توسط نیروی ماهر کفسابی انجام شود. فناوری نانو باعث می‌شود از جذب آب، گریس، روغن، جرم، اسید، سیاهی و کثیفی جلوگیری شود و از کف به خوبی محافظت شود. در کنار آن در پایان کفسابی، سطح کاملا تمیز و براق و درخشان خواهد شد.

برای انتخاب بهترین سرویس کفسابی از مشورت با یک نیروی کاربلد حوزه کفسابی هراس نداشته باشید. متخصص کفسابی با بررسی نوع کف و بودجه‌ی شما، بهترین گزینه‌ها را به شما معرفی خواهد کرد تا با یک انتخاب هوشمندانه بتوانید از خدمات کفسابی ارزان و با کیفیت استفاده کنید.

با اپلیکیشن خدمات منزل اسپارد به بهترین و حرفه‌ای‌ترین متخصصین خدماتی در هر ساعت از شبانه‌روز دسترسی پیدا کنید: