به خدمات منزل حرفه‌ای و مطمئن نیاز دارید؟

با اطمینان می‌توان گفت پرده یکی از عناصر تاثیرگذار برای تغییر دکوراسیون داخلی خانه است. مثلا موقع اسباب‌کشی بعید است سراغ خرید فرش یا مبلمان بروید، اما احتمالا تمایل دارید برای پنجره‌ها، پرده جدید بخرید. اگر شما هم جزء کسانی هستید که دقت و زمان زیادی را صرف انتخاب، خرید و نصب پرده می‌کنید حتما می‌دانید که برای حفظ فرم پرده و زیبا ماندن آن باید به پرده رسیدگی شود. خوش‌بختانه دیگر نیاز نیست شستشوی پرده را به خانه‌تکانی آخر سال موکول کنید. سرویس‌های پرده‌شویی زیادی در تهران در دسترس هستند که می‌توانید به آن‌ها سفارش پرده‌شویی بدهید. فراموش نکنید شستشو و خشکشویی پرده در حفظ ظاهر و جلوه پرده بسیار اهمیت دارد.

بهترین روش برای شستشوی پرده چیست؟

در شهرهای صنعتی و آلوده‌ای مانند تهران، نیاز مبرمی برای شستشوی پرده‌ها وجود دارد. سعی کنید شستشوی پرده‌ها صرفا به آخر سال محدود نشود. پرده بوی محیط را به خود جذب می‌کند و با گذشت زمان آلودگی و گرد و غبار نیز روی آن خواهد نشست. هر چه زمان شستشو را به تعویق بیندازید، شستشوی پرده سخت‌تر خواهد شد.

یکی از دلایلی که باعث می‌شود شستشوی پرده‌ها فقط به یک بار در سال محدود شود آن است که جدا کردن پرده، شستشو و نصب مجدد آن‌ها در خانه سخت و دشوار است. از طرفی برخی پرده‌ها را نمی‌توان در خانه و با دست یا ماشین لباسشویی شست. پرده مخمل، ابریشمی و لوردراپه حتما باید توسط دستگاه‌های تخصصی پرده‌شویی شسته شوند. کارخانه‌های پرده‌شویی مجهز به ماشین‌آلات و دستگاه‌های تخصصی شستشوی پرده هستند و در نهایت پرده‌ها مانند روز اول تمیز خواهند شد.

برای ثبت سفارش پرده‌شویی حتما سراغ کارخانه‌های معتبر پرده‌شویی بروید. از آن‌جایی که تعداد سفارش‌های پرده‌شویی در تهران بالاست، سرویس‌ها و خدمات پرده‌شویی زیادی در حال فعالیت هستند اما از بین این کارخانه‌های پرده‌شویی حتما سراغ سرویس‌دهنده‌ای بروید که دانش و تجربه فنی کافی پرده‌شویی را داراست. همچنین برای شستشوی پرده‌های خاص مانند پرده‌های زبرا، شید، لوردراپه، رومن و… به هیچ‌عنوان از خدمات خشک‌شویی استفاده نکنید. چرا که شستشوی این نوع پرده‌ها باید با دستگاه‌های خاص و دقت بالا انجام شود و خشک‌شویی‌های معمولی فاقد این امکانات هستند.

خدماتی که توسط یک پرده‌شویی حرفه‌ای ارائه می‌شود

حوزه فعالیت یک کارخانه پرده‌شویی معتبر فراتر از شستشوی انواع پرده است. یک کارخانه حرفه‌ای پرده‌شویی باید بتواند خدمات زیر را ارائه کند:

  • حضور نیروی کاربلد پرده‌شویی برای جمع‌آوری پرده
  • باز کردن پرده و نصب مجدد پرده بعد از شستشو
  • شستشوی انواع پرده‌ها
  • دوخت و تعمیر پرده
  • نصب ریل و چوب پرده
  • شستشوی تخصصی پرده زبرا، شید، لوردراپه، کرکره‌ای، رومن و…
  • شستشوی پرده‌های بزرگ مانند پرده آمفی‌تئاتر و تالارها
  • تضمین کیفیت شستشو و پیگیری سفارش‌ بعد از تحویل پرده به مشتری

با استفاده از خدمات پرده‌شویی باکیفیت، بافت و دوخت پرده حفظ خواهد شد و عمر مفید پرده نیز افزایش خواهد یافت. بنابراین اگر ساکن تهران یا شهرهای شلوغ و آلوده هستید، حتما سراغ استفاده از خدمات معتبر پرده‌شویی بروید و دفعات شستشوی پرده را در سال افزایش دهید.

با اپلیکیشن خدمات منزل اسپارد به بهترین و حرفه‌ای‌ترین متخصصین خدماتی در هر ساعت از شبانه‌روز دسترسی پیدا کنید: