به خدمات منزل حرفه‌ای و مطمئن نیاز دارید؟

زندگی در واحدهای آپارتمانی، ارمغان شهرنشینی است. در واقع بهتر است بگوییم تراکم بالای جمعیت در شهرهای بزرگ ما را مجبور به این انتخاب کرده است و راه دیگری جز پذیرش آن نداریم. اما زندگی کردن در کنار چند خانواده در یک ساختمان، شرایط ویژه‌ای را ایجاد می‌کند. حالا مسئولیت نظافت آپارتمان و نظافت مشاعات تنها محدود به یک خانواده نیست. رسیدگی به قبوض، تعمیرات ساختمان، سرویس آسانسور، نگهداری از حیاط و فضای سبز آپارتمان، همه و همه جز وظایفی‌ است که همه ساکنین ساختمان در آن سهیم‌ هستند.

انتخاب مدیر ساختمان و دریافت شارژ ماهانه، به تنهایی کافی نیست چرا که رسیدگی به امور ساختمان به هیچ وجه ساده نیست. در این میان، اپلیکیشن‌های آنلاین خدمات خانگی یک راهکار خوب و سنجیده برای رفع نیازهای آپارتمان به حساب می‌آیند. حالا دیگر نیاز نیست زمانتان را صرف پیدا کردن نیروی نظافتچی یا باغبان ماهر یا کفساب حرفه‌ای کنید. همه خدمات مورد نیاز شما، در تلفن همراه شماست. کافی است به اینترنت وصل شوید!

خدمات نظافت آپارتمان و مشاعات

نظافت مشاعات به معنای نظافت همه قسمت‌هایی از آپارتمان است که حق استفاده از آن منحصر به یک فرد یا یک واحد نیست. طبق این تعریف نظافت راه‌پله‌ها، نظافت پارکینگ، نظافت آسانسور،نظافت لابی و پاگرد هر طبقه و… جزئی از نظافت مشاعات محسوب می‌شود که مسئولیت آن به عهده تمام ساکنین واحدها است. از آن‌جایی که نظافت آپارتمان اهمیت بالایی دارد و رسیدگی به آن، نیاز به نیروی کاربلد نظافتی دارد می‌توانید از طریق یک اپلیکیشن معتبر خدماتی، سفارش نظافت ثبت کنید و اجازه دهید نظافت آپارتمان شما توسط متخصصی حرفه‌ای و کاربلد انجام شود. توصیه می‌کنیم برای نظافت مجتمع از نظافتچی آقا کمک بگیرید. قبلا در مورد انتخاب نظافتچی خانم یا آقا نکات مهمی را نوشته‌ایم که پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش نظافت، آن را مطالعه کنید.

خدمات کفسابی پارکینگ و لابی

پارکینگ محل رفت و آمد دائم اتومبیل و انواع وسایل نقلیه است و از همین جهت ممکن است بعد از مدتی با نظافت و تِی کشیدن کف، رد لاستیک و لکه روغن از روی سنگ‌ها پاک نشود. در شرایطی که احساس می‌کنید لایه‌ای از جرم و رسوبات به کفپوش پارکینگ آسیب زده که با شستشو از بین نمی‌رود، حتما سراغ استفاده از خدمات کفسابی و سنگسابی بروید. خدمات کفسابی کمک می‌کند کف پارکینگ دوباره صاف و صیقلی شود و تمامی جرم و رسوبات با دستگاه ساب زن، از بین می‌روند.

همچنین از خدمات کفسابی می‌توانید برای ترمیم درز و شکاف‌ها و فضای خالی بین سنگ‌ها هم استفاده کنید. خدمات کفسابی نیز از طریق اپلیکیشن‌های آنلاین خدماتی به سادگی قابل دسترس هستند. تا امروز مطالب زیادی درباره خدمات سنگسابی و کفسابی در مجله اسپارد نوشته‌ایم. با جستجوی واژه «کفسابی» در سایت، به تمامی این مقالات دسترسی خواهید داشت.

خدمات باغبانی و طراحی فضای سبز

چه کسی است که از خوردن یک فنجان چای تازه دم در حیاط و باغچه خانه‌اش لذت نبرد؟ اگر باغچه آپارتمان به رسیدگی نیاز دارد و یا آپارتمان شما نوساز است و در فکر طراحی باغچه و یک فضای سبز کوچک در حیاط هستید، باز هم اپلیکیشن‌های خدماتی در کنار شما هستند. کافی است جزئیات سفارشتان را ثبت کنید و چند دقیقه با متخصص باغبانی مشورت و صحبت کنید. بهترین ایده‌های سبز در حیاط آپارتمان شما عملی خواهند شد!

خدمات نماشویی ساختمان

اگر آپارتمان شما نوساز است، ممکن است هنگام ساخت، ردی از مصالح روی نمای ساختمان مانده باشد و اگر آپارتمان شما «چند سال ساخت» است، ممکن است نمای ساختمان آن کدر و خاکستری شده باشد. در هر دوی این شرایط می‌توان از سرویس نماشویی استفاده کرد. به کمک دستگاه واتر جت یا واتر سند بلاست و فشار زیاد آب، دوباره نما تمیز و یکدست خواهد شد. نکته مهم درمورد خدمات نماشویی آن است که این سرویس حتما توسط یک نیروی حرفه‌ای و متخصص انجام شود که هم بر کار نماشویی تسلط دارد و هم نکات ایمنی مربوط به کار در ارتفاع را به دقت رعایت می‌کند.

همان‌طور که دیدید، نظافت آپارتمان و سایر خدمات مربوط به رسیدگی و نگهداری از آپارتمان را می‌توان از طریق اپلیکیشن‌های آنلاین خدماتی انجام داد. این خدمات در کنار تعداد زیادی از خدمات دیگر مانند نقاشی ساختمان، کارواش سیار، پرده‌شویی و… همه در قالب یک اپلیکیشن در دستان شماست!

با اپلیکیشن خدمات منزل اسپارد به بهترین و حرفه‌ای‌ترین متخصصین خدماتی در هر ساعت از شبانه‌روز دسترسی پیدا کنید: