به خدمات منزل حرفه‌ای و مطمئن نیاز دارید؟

در حالی‌که شستشوی پرده‌ها هر سه ماه یا شش ماه یکبار باید انجام شود، شستشوی آن‌ها را معمولا به روزهای آخر سال موکول می‌کنیم. حتما با دردسرهای جدا کردن پرده و شستشوی آن آشنا هستید. یکی از سخت‌ترین نکات شستشوی پرده، چروک نشدن پرده است. نصب پرده هم که همیشه دردسرهای خودش را دارد. در حالی‌که شستشوی پرده‌ها در فواصل زمانی کوتاه‌تری باید انجام شود، یک سرویس پرده‌شویی با کیفیت و معتبر به شما کمک می‌کند در فاصله‌های زمانی مشخص بتوانید پرده‌هایتان را بشویید و دیگر نگران دردسرهای شستشوی پرده نباشید.

از سرویس‌ پرده‌شویی با کیفیت چه می‌دانید؟

قبلا در راهنمای شستشوی انواع پرده، اشاره کردیم که روش شستشو وابسته به نوع و جنس پرده است. گاهی می‌توان پرده‌های ساده و پارچه‌ای را با ماشین لباسشویی شست اما برای پرده‌های حساس‌تر بهتر است از خدمات حرفه‌ای پرده‌شویی استفاده شود. کارخانه‌های پرده‌شویی خدمات کاملی را ارائه می‌کنند. بعد از ثبت سفارش و هماهنگی با پرده‌شویی، نیروی متخصص در محل حاضر شده و بعد از بازدید از پرده و تعیین هزینه شستشو، با رعایت اصول و استانداردهای لازم پرده را جدا می‌کند.

فرقی نمی‌کند پرده شما پارچه‌ای باشد و به میل‌پرده آویزان باشد و یا جزء پرده‌های کرکره‌ای مانند پرده زبرا یا پرده شید باشد و در قاب نگهدارنده نصب شده باشد. نیروی متخصص پرده‌شویی، پرده را جدا خواهد کرد و به کارخانه پرده‌شویی منتقل خواهد شد. در کارخانه پرده‌شویی انواع مختلف پرده با تجهیزات و مواد شوینده مخصوص شسته می‌شود. همچنین روند خشک شدن پرده به گونه‌ای است که در نهایت فرم و شکل پرده دستخوش تغییر نشود.

سرویس‌های پرده‌شویی با کیفیت

بعد از شستشو و خشک شدن، پرده توسط نصاب مجرب و حرفه‌ای دوباره در محل نصب خواهد شد. در ادامه برخی از ویژگی‌ها و خدماتی که توسط پرده‌شویی‌های حرفه‌ای ارائه می‌شود را خواهید خواهند:

  • ارائه خدمات کامل پرده‌شویی همراه با سرویس‌دهی سریع و عالی
  • شستشوی انواع پرده‌های پارچه‌ای، حریر و مخمل با استفاده از شوینده‌های مخصوص و حالت دهنده‌های پرده
  • باز کردن و نصب مجدد پرده‌ها بعد از شستشو
  • شستشوی انواع پرده‌های کرکره‌ای، زبرا و شید
  • تعمیر پرده‌های کرکره‌ای و زبرا
  • ترمیم و رفوی پرده‌های پارچه‌ای

چگونه می‌توانم به سرویس‌ پرده‌شویی دسترسی داشته باشم؟

خدمات آنلاین پرده‌شویی کار را ساده کرده است. با یک جستجوی ساده در اینترنت می‌توانید به سرویس‌های آنلاین پرده‎‌شویی و دیگر خدمات آنلاین خانگی دسترسی داشته باشید. در کنار آن، لیست کارخانه‌های معتبر پرده‌شویی نیز در اینترنت قابل دسترس است و می‌توانید با یک هماهنگی تلفنی از خدمات یک کارخانه پرده‌شویی با کیفیت بهره ببرید.

با اپلیکیشن خدمات منزل اسپارد به بهترین و حرفه‌ای‌ترین متخصصین خدماتی در هر ساعت از شبانه‌روز دسترسی پیدا کنید: