به خدمات منزل حرفه‌ای و مطمئن نیاز دارید؟

اپلیکیشن‌های مختلف نظافت و خدمات خانه، دغدغه پیدا کردن نیروی کاربلد نظافت را حذف کرده‌اند. از طریق وب‌سایت شرکت‌های خدماتی آنلاین یا با نصب اپلیکیشن خدماتی آن‌ها، می‌توانید به‌راحتی سفارش نظافت ثبت کنید. اما ثبت سفارش آنلاین تنها مزیت اپلیکیشن‌های خدماتی نسبت به شرکت‌های سنتی خدمات نظافت نیست. اپلیکیشن‌های آنلاین آمده‌اند تا تعریف جدیدی از خدمات خانگی ارائه کنند و حتی بعضی عبارات رایج در حوزه نظافت و خانه‌داری را تصحیح کنند.
پس دیگر خبری از رزرو آنلاین کارگر یا درخواست نیروی نظافتچی نیست؛ بلکه شما سفارش نظافت ثبت می‌کنید تا یک متخصص حرفه‌ای نظافت، انجام سفارش نظافت شما را به عهده بگیرد.

تفاوت متخصص نظافت با کارگر نظافتچی

با جستجوی واژه متخصص در لغت‌نامه به این جمله برمی‌خوریم: «شخصی که در شغلی یا فنی، تخصص و کاردانی دارد.» بنابراین با استفاده از واژه متخصص نظافت به جای کارگر نظافتی یا نیروی نظافتی و یا حتی نظافتچی، درواقع روی تخصص و حرفه‌ی این افراد تاکید می‌کنیم. نظافت و تمیزکاری خانه اصول خاص خودش را دارد. ترتیب نظافت قسمت‌های مختلف خانه، به کارگیری شوینده‌های مناسب، آشنایی با نکات خانه‌داری و… همه جزء مواردی است که تنها یک نیروی متخصص و حرفه‌ای نظافت در آن تبحر دارد. اما این همه‌ی داستان نیست!

آموزش نظافت به سبک اپلیکیشن‌های خدماتی

یکی دیگر از تفاوت‌های مهم و ارزشمند کسب و کارهای آنلاین خدماتی با شرکت‌های نظافتی، نحوه جذب و استخدام نیروی نظافت است. یکی از رسالت‌های مهم اپلیکیشن‌های آنلاین نظافت، ارتقای جایگاه و شخصیت و شأن حرفه‌ی کسانی است که خدمات نظافت را به عنوان شغل خود انتخاب کرده‌اند. پس دیگر واژه‌ها و عباراتی مثل رزرو کارگر، درخواست نظافتچی، کارگر نظافتی و… بی‌معناست.

در شرکت‌های آنلاین خدماتی کلاس‌ها و دوره‌های ویژه‌ای برای افرادی که قصد فعالیت به عنوان متخصص نظافت دارند، برگزار می‌شود. در این دوره‌های آموزشی نحوه تدریس مباحث نظافتی کاملا تخصصی و کاربردی است و برخورد مدرس دوره‌ها با متقاضیان به نحوی است که احساس می‌کنند نظافت، کاری جدی و تخصصی است. در این کلاس‌های آموزشی در کنار نکات نظافت، نحوه برخورد و رفتار محترمانه با مشتری نیز گفته می‌شود. در انتها نظر مدرس درباره عملکرد و هوشیاری افراد در کلاس ثبت می‌شود و با برگزاری آزمون‌های مختلف کتبی و عملی، توانایی‌های فرد محک زده می‌شود.

مهم‌ترین هدف برگزاری این دوره‌های آموزشی آن است که شرکت مطمئن شود سفارش‌های نظافت همه‌ مشتریان با کیفیت یکسان و قابل قبولی توسط نیروهای کاربلد نظافت انجام می‌شودEscortCity . از طرفی با گذراندن این کلاس‌های آموزشی می‌توان مطمئن شد یک متخصص حرفه‌ای نظافت، تمیزکاری خانه یا محل کار شما را به عهده می‌گیرد.

آموزش نظافت به سبک اپلیکیشن‌های خدماتی

همان‌طور که گفتیم کار اپلیکیشن‌های خدمات خانگی چیزی فراتر از رزرو آنلاین کارگر یا نیروی خدماتی است. با ثبت سفارش نظافت و یا حتی ثبت سفارش در حوزه‌های دیگر خانه‌داری مانند شستشوی مبل در محل، کفسابی، پرده‌شویی و… متخصصین مربوطه در محل مورد نظر شما حاضر خواهند شد.

با اپلیکیشن خدمات منزل اسپارد به بهترین و حرفه‌ای‌ترین متخصصین خدماتی در هر ساعت از شبانه‌روز دسترسی پیدا کنید: