به خدمات منزل حرفه‌ای و مطمئن نیاز دارید؟

حتما که سن یک عدد است، اما هر چه این عدد بالاتر می‌رود نیازهای انسان هم تغییر می‌کند. مثلا در دوره سالمندی نیاز به هم‌صحبتی، گذراندن اوقات با اعضای خانواده و شرکت در جمع‌های خانوادگی بیشتر احساس می‌شود. اما در کنار تمام این نیازها، یک مورد مهم دیگر هم وجود دارد. رسیدگی به نظافت خانه!

دسترسی به خدمات نظافت روزانه که خیال ما را از بابت کارهای خانه و رسیدگی به نظافت خانه راحت کند، موضوعی است که دغدغه بسیاری از فرزندان ارشد خانواده‌ است. گاهی حضور چند ساعتهٔ یک نیروی کاربلد و حرفه‌ای خانم یا آقا کافی است تا هم نظافت خانه انجام شود و هم به نوعی حال و هوای خانه عوض شود.

ثبت سفارش خدمات نظافت روزانه از طریق اپلیکیشن‌های خدماتی

یکی از آسان‌ترین و مطمئن‌ترین راه‌هایی که می‌توانید به خدمات نظافت روزانه دسترسی داشته باشید، استفاده از خدمات اپلیکیشن‌های آنلاین ارائه‌دهنده خدمات نظافت است. آسان است چرا که بدون نیاز به تماس تلفنی و پیگیری سفارش، تنها با نصب اپلیکیشن می‌توانید برای روز و ساعت مورد نظرتان سفارش نظافت ثبت کنید و توقع حضور یک نیروی حرفه‌ای نظافت را داشته باشید. مطمئن است چرا که تمامی نیروهای استخدامی نظافت، تائید صلاحیت شده و آموزش‌دیده هستند. علاوه بر آن واحد پشتیبانی نیز وظیفه تامین امنیت مشتری را بر عهده دارد.

مزایای حضور نیروی حرفه‌ای و مطمئن نظافت در خانه

قبلا در مورد نکات نگهداری از سالمندان در خانه نوشته‌ایم، از ایمن‌سازی خانه‌ای که سالمندان در آن به تنهایی زندگی می‌کنند تا تنظیم قرارهای ملاقات پزشکی و انجام خریدهای خانه. همچنین برنامه‌ریزی برای رسیدگی به امور خانه‌داری و نظافت محل زندگی نیز اهمیت دارد. حضور یک نیروی کاربلد و حرفه‌ای نظافت که تجربه کار در چنین موقعیت‌هایی را داشته، کمک به سزایی می‌کند.

حضور نیروی حرفه‌ای برای دسترسی به خدمات نظافت روزانه مزایای زیر را به همراه دارد:

  • نگران به هم‌ریختگی و آشفتگی وضعیت خانه نخواهید بود. نظم و ترتیب خانه‌ای که یک سالمند در آن زندگی می‌کند بسیار مهم است. به خصوص در مورد سالمندانی که فراموشی دارند یا برای راه رفتن به کمک عصا یا ویلچیر نیاز دارند.
  • نگران تنهایی‌شان نخواهید بود. به خاطر داشته باشید هم‌صحبتی با دیگران بسیار در روحیه سالمندان تاثیرگذار است.
  • نگران یادآوری و مصرف به موقع قرص‌ها و داروها نخواهید بود. می‌توانید از نیروی نظافتی بخواهید تا سر ساعت خوردن قرص‌ها را یادآوری کنند و از مصرفشان مطمئن شوند.
  • نگران خریدهای خانه نیستید (البته تا حدودی!). اگر نیروی نظافت به صورت ثابت و روزانه در محل حاضر می‌شود، می‌توانید از او بخواهید بعضی خریدهای کوچک را از سوپرمارکت انجام دهد و یا با توجه به محتویات یخچال یک لیست خرید به شما بدهد تا از تمام شدن مایحتاج خوراکی مطلع شوید.

چگونه به نیروهای خدمات نظافت اعتماد کنیم؟

پیدا کردن یک نیروی خدماتی مطمئن برای نظافت روزانه خانه به خودیِ خود دشوار است. به خصوص زمانی که درباره نظافت خانه سالمندان حرف می‌زنیم، پیدا کردن شخصی که هم قابل اعتماد باشد و هم نیازهای سالمندان را به خوبی بشناسد و در شرایط خاص غافلگیر نشود، دشوارتر نیز می‌شود. پس چگونه به نیروی نظافتی اعتماد کنیم؟

در قدم اول باید به دنبال یک سرویس‌دهنده مطمئن بگردید. در میان شرکت‌های مختلف اعزام نیروی نظافت، قابل اعتمادترین گزینه برای دریافت خدمات روزانه نظافت، اپلیکیشن‌های خدمات نظافتی هستند. این سرویس‌‌دهنده‌های آنلاین هم امنیت سفارش را تامین می‌کنند و هم بر نحوه فعالیت نیروهای نظافت نظارت دائمی دارند. کافی است با آن‌ها تماس بگیرید و نیازها و شرایط ویژه‌تان را با واحد پشتیبانی در میان بگذارید تا شما را راهنمایی کنند.

اگر هم قصد دارید خودتان به صورت شخصی اقدام کنید و یک نیروی نظافتی مطمئن پیدا کنید، حتما با او قرارداد ببندید. همچنین گاهی بی‌خبر به خانه سر بزنید و از وضعیت خانه و نظافت آن مطمئن شوید. نصب دوربین به خصوص در اتاق خواب و اتاق نشیمن نیز می‌تواند مفید و کاربردی باشد اما در این زمینه وسواس بیش از حد هم نشان ندهید. به خاطر داشته باشید اعتماد یک قضیه دو طرفه است. پس نسبت به همکاری با نیروهای نظافتی دوراندیش، محتاط و خوش‌بین باشید.

به خاطر داشته باشید انتخاب یک شرکت معتبر نظافتی در ابتدا ممکن است زمان‌بر به نظر برسد اما برای همیشه خیال شما را از بابت حضور نیروی حرفه‌ای نظافت و دسترسی به خدمات نظافت روزانه، مطمئن خواهد کرد.

با اپلیکیشن خدمات منزل اسپارد به بهترین و حرفه‌ای‌ترین متخصصین خدماتی در هر ساعت از شبانه‌روز دسترسی پیدا کنید: