به خدمات منزل حرفه‌ای و مطمئن نیاز دارید؟

قبل از شروع اسفند و آغاز رسمی مراسم خانه‌تکانی و نظافت شب عید، یک مرحله اساسی‌تر باقی مانده که باید از همین روزها به فکرش باشید. پیدا کردن نظافتچی مودب و کاربلد و حرفه‌ای که بتواند در یک یا چند روز نظافت خانه را انجام دهد و خیالتان را از بابت خانه‌تکانی شب عید راحت کند.

اگر از آن دسته افرادی هستید که به واسطه معرفی دوستان و آشنایان به یک نیروی حرفه‌ای نظافتی دسترسی دارید، باید بگوییم که بخت با شما یار بوده است. اما اگر تجربه ناخوشایندی در ارتباط با دریافت خدمات نظافت منزل داشته‌اید، احتمالا این بار با شک و تردید سراغ استفاده از این خدمات می‌روید و یا به طور کلی از حضور نظافتچی در خانه منصرف می‌شوید.

اما نیازهای واقعی مشتری هنگام ثبت سفارش نظافت چیست؟ امروز در این باره بیشتر صحبت می‌کنیم و بررسی می‌کنیم تا چه حدی کسب و کارهای آنلاین خدمات نظافت می‌توانند نگرانی ما را در این زمینه برطرف کنند.

می‌خواهم نظافتچی مودب و خوش‌برخورد باشد

همه دوست داریم فردی که نظافت خانه‌ را به عهده گرفته است، علاوه بر آن که در کار نظافت حرفه‌ای باشد خوش‌اخلاق و خوش‌برخورد نیز باشد. به هر حال از آنجایی که خانه‌تکانی به ندرت ممکن است در یک روز تمام شود و لازم است چند سفارش برای چند روز ثبت کنید، حضور یک نظافتچی مودب و با اخلاق یک مزیت بزرگ است.

البته که این موضوع خواسته زیادی نیست و یک نظافتچی حرفه‌ای کسی است که در کنار عملکرد خوب بتواند با رفتارش مشتری را راضی و خشنود نگه دارد. اما پیدا کردن چنین فردی سخت است. قطعا یکی از عوامل موثر در نحوه برخورد متخصص نظافت با مشتری، میزان رضایتمندی و تعهد متخصص نظافت به شرکتی است که در آن فعالیت دارد. در چنین شرایطی است که متخصص نظافت، خود را سفیر شرکت می‌داند و برای افزایش سفارش‌های خود و شرکت حتما به رعایت موارد اخلاقی اهمیت می‌دهد.

می‌خواهم نظافتچی مطمئن و قابل اطمینان باشد

بزرگترین دغدغه‌ی افراد هنگام استفاده از خدمات نظافت آن است که بتوانند اعتماد نسبی به نظافتچی خانم و آقا داشته باشند و هنگام حضور او در خانه یا محل کار، احساس راحتی و امنیت کنند. مسلما  استفاده از خدمات شرکت‌های سنتی نظافتی نامعتبر که سابقه فعالیت و پروانه کسب ندارند نمی‌تواند چنین احساس آرامشی را به شما منتقل کند. حتی هنگام حضور نیروی آشنای نظافتی که به واسطه دوستان و آشنایان به شما معرفی شده‌اند نیز ممکن است چندان احساس راحتی نکنید.

دلیل آن ساده است. نه شرکت و نه دوستان و آشنایان شما، تعهدی نسبت به خسارت یا مشکلات احتمالی در حین سفارش نظافت ندارند. از طرف دیگر قراردادی هم بین شما و نظافتچی نوشته نشده است و چنین موضوعی امکان پیگیری سفارش را منتفی می‌کند.

استفاده از یک اپلیکشن معتبر خدمات نظافت نه تنها امکان پیگیری سفارش را توسط واحد پشتیبانی ممکن می‌سازد، بلکه مطمئن هستید که شرکت با انجام مصاحبه، تائید هویت فرد، بررسی سابقه کاری و سوءپیشینه او و اخذ تضامین لازم تا حد زیادی شما را از امنیت سفارش مطمئن می‌سازد.

می‌خواهم نظافتچی کاربلد و حرفه‌ای باشد

چه چیزی یک نظافتچی را به یک متخصص نظافت حرفه‌ای و کاربلد تبدیل می‌کند؟ آموزش، پیگیری سفارش و آگاه سازی متخصص از اشتباهاتش در طول سفارش‌ها. اما کدام شرکت نظافتی مسئولیت آموزش نیروهایش را به عهده می‌گیرد؟ به غیر از آموزش، پیگیری سفارش‌ها و نارضایتی مشتریان نیز اهمیت دارد. موضوعی که تنها یک شرکت نظافتی منسجم و حرفه‌ای به این مسائل اهمیت می‌دهد.

با ورود اپلیکیشن‌های معتبر آنلاین نظافتی این دغدغه تا حد زیادی برطرف شده است. شرکت‌های آنلاین نظافتی برای ایجاد مزیت رقابتی و جذب مشتری و افزایش رضایت آن‌ها به این مسائل اهمیت زیادی می‌دهند. البته به خاطر داشته باشید بسیاری از این شرکت‌های آنلاین خدماتی نیز قابل اعتماد نیستند. به صورت مثال ممکن است شرکت آنلاین خدماتی با یکی از شرکت‌های سنتی قرارداد ببندد و تا حد زیادی مسئولیت پیگیری سفارش را در واقعیت از خود سلب کند.

حالا وقت آن است که نظافت را به متخصص آن بسپارید!

در میان گزینه‌های مختلف سپردن نظافت شب عید به یک نظافتچی آشنا، درخواست نظافتچی از شرکت‌های سنتی نظافتی و یا تقاضای نظافتچی مودب و حرفه‌ای از اپلیکیشن‌های آنلاین خدماتی، ما گزینه سوم را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

با استفاده از سرویس‌های آنلاین خدمات نظافتی نه تنها لازم نیست از یک ماه قبل به فکر رزرو و ثبت سفارش نظافت باشید، بلکه مطمئن هستید فردی آموزش‌دیده و با تجربه نظافت خانه را انجام می‌دهد. همچنین غیر از سرویس نظافت، خدمات دیگر مانند مبلشویی، کفسابی، نماشویی، قالیشویی و… را هم می‌توانید به یک اپلیکیشن آنلاین خدماتی معتبر و حرفه‌ای بسپارید تا دغدغه خانه‌تکانی شب عید کاملا از بین برود.

با اپلیکیشن خدمات منزل اسپارد به بهترین و حرفه‌ای‌ترین متخصصین خدماتی در هر ساعت از شبانه‌روز دسترسی پیدا کنید: