به خدمات منزل حرفه‌ای و مطمئن نیاز دارید؟

شستشوی مبلمان یکی از کارهای سخت خانه‌داری به شمار می‌آید. دستمال کشیدن، شستشو و در نهایت نگرانی بابت ماندنِ آب در مبل و آسیب دیدن رویه مبل از سختی‌های مبل‌شویی در خانه است. اما سختی شستن مبل نباید باعث شود فریب تبلیغاتی مانند «مبل‌شویی ارزان در چند دقیقه!» را بخورید. چرا که شستشوی مبل در محل به شوینده‌ و تجهیزات خاصی نیاز دارد که در هزینه مبل‌شویی تاثیرگذار هستند.

مبل‌شویی به چه قیمتی؟

تجهیزات مبل‌شویی در محل باید مدرن و کارآمد باشند. از برس‌های نرم شستشو برای تمیز کردن رویه مبل تا مخازن جدا برای آب تمیز، کف و آب کثیف و آلودگی‌ها. حتی غلظت فوم و درصد آب موجود در کف نیز اهمیت دارد. هرچه فوم غلیظ‌تر باشد بهتر است. از طرفی دستگاه مکش نیز باید به‌خوبی آلودگی‌ها و کف را از روی مبل و اطراف آن جمع کند. قدرت دستگاه مکش باید به حدی باشد که نه باعث از بین رفتن فرم مبل و رویه پارچه شود و نه باعث ماندن آلودگی‌ها و کف در زیر بافت مبل شود.

داشتن مواد شوینده با کیفیت مبلشویی و تجهیزات مدرن مبلشویی ارزان نیست! بنابراین اگر قیمت مبلشویی به صورت غیر منطقی و عجیبی پایین‌تر از حد معمول به شما اعلام شد، لازم است درباره کیفیت شستشو کمی تامل کنید. همچنین کسی که قرار است مبل‌شویی را برای شما انجام دهد، باید اطلاعات کافی و خوبی درباره‌ی شستن انواع مبلمان داشته باشد.
همان‌طور که قبلا گفتیم بازدید قبل از شروع سفارش یکی از مهم‌ترین نکات سفارش مبل‌شویی است. چرا که گاهی ممکن است با توجه به جنس مبلمان شما (مثل مبل چرم) برای شستشو لازم باشد تکنیک‌های خاصی اجرا شود. و یا حتی ممکن است بعضی لکه‌ها پاک نشود. باید نسبت به این موارد قبل از شروع مبل‌شویی اطلاعات لازم به شما داده شود. و این موارد در صورتی به شما توضیح داده می‌شود که متخصص مبل‌شویی دانش و تجربه‌ی کافی این کار را داشته باشد.

ضمانت شستشو در سرویس‌ ممتاز مبل‌شویی

ممکن است قبل از ثبت سفارش مبل‌شویی در مورد صدمه دیدن پارچه مبل نگران باشید. یا حتی شنیده باشید مبل‌شویی باعث کهنه شدن مبل خواهد شد. این نگرانی‌ها کاملا طبیعی است. به همین دلیل توصیه می‌کنیم حتما درباره مبل‌شویی تحقیق کنید و از کیفیت خدمات مبل‌شویی مطمئن شوید. چرا که در صورتی که این کار توسط یک شرکت خدماتی مطمئن انجام شود، تاثیر مستقیمی روی عمر مبل و ظاهر آن خواهد گذاشت. به نحوی که بعد از شستشو احساس می‌کنید مبل را تازه خریداری کرده‌اید.

امیدواریم قانع شده باشید که شرکت‌های مبل‌شویی ارزان در بیشتر اوقات کیفیت لازم را برای شستشوی مبلمان ندارند. چه بسا با هزینه‌های نامشخص در انتهای سفارش مبلغ بیشتری را از شما دریافت می‌کنند. پس در انتخاب مبل‌شویی مناسب، محتاط و دقیق باشید.

 

با اپلیکیشن خدمات منزل اسپارد به بهترین و حرفه‌ای‌ترین متخصصین خدماتی در هر ساعت از شبانه‌روز دسترسی پیدا کنید: