به خدمات منزل حرفه‌ای و مطمئن نیاز دارید؟

یکی از دغدغه‌های خانه‌تکانی شستشوی مبلمان است. همان‌طور که می‌دانید شستشوی مبل‌ها به کمک آب و شامپو فرش در بیشتر مواقع بیشتر از آن‌که به تمیزی مبل منجر شود؛ به مبل آسیب می‌زند. استفاده از مواد شوینده نامناسب برای تمیز کردن مبل و ماندن رطوبت در بافت پارچه‌ای یا چرم باعث ایجاد لکه‌های زرد رنگ آب شده و از عمر مبل می‌کاهد. پس بهترین راهکار چیست؟
خدمات خشکشویی مبل در محل، بهترین و آسان‌ترین راهکار برای شستشو و نو شدن دوباره مبل‌هاست. اگر با نحوه ارائه و انجام این خدمات آشنا نیستید، خواندن این مطلب را از دست ندهید.

خشکشویی مبل در خانه: راحت و بی‌دردسر!

متخصص مبلشویی شستشوی مبلمان شما را به کمک دستگاه مخصوص مبل‌شویی انجام می‌دهد. این دستگاه یک مخزن مخصوص برای آب و مواد شوینده دارد که بعد از روشن کردن دستگاه، کف حاصل از ترکیب آب و مواد شوینده مخصوص، از نازل دستگاه خارج شده و با کمک فرچه‌ای که به نازل متصل است، متخصص مبلشویی روی مبلمان را کاملا تمیز می‌کند. بعد از شستشو نیز با دستگاه وکیوم، تمامی کف و مواد شوینده از روی مبل جمع شده و وارد مخزن دوم دستگاه خواهد شد.

در این فیلم می‌توانید تمامی مراحل شستشوی مبل در محل را ببینید:

 

آیا خدمات خشکشویی به مبل آسیب می‌زند؟

همان‌طور که در فیلم مشاهده کردید، خدمات خشکشویی مبل باید توسط نیروهای کاربلد مبلشویی و دستگاه‌های مخصوص انجام شود. درواقع مهارت و تجربه نیروی خدماتی و تجهیزات شستشوی مبل دو عنصر مکمل و مهم برای انجام خدمات با کیفیت مبلشویی است. در چنین حالتی است که نه تنها به مبل شما آسیبی وارد نخواهد شد، بلکه به دلیل شستشوی اصولی و استاندارد هم به زیبایی و هم به عمر مفید مبلمان اضافه می‌شود.

یکی از تفاوت‌های اساسی شستشوی مبل به کمک دستگاه، کاهش زمان شستشو و باقی نماندن رطوبت در بافت مبل است. موردی که هنگام شستشوی مبل با شامپو فرش باعث می‌شود رطوبت و آب در مبل باقی بماند. رطوبتی که باعث از بین رفتن مبل و ایجاد لکه‌های دائمی و زرد رنگ آب می‌شود.

در پایان یکی از مزایای مبلشویی، هزینه منصفانه آن است. اگر قصد دارید به جای شستشوی مبل، روکش آن را تعویض کنید باید بدانید هزینه تعمیرات مبل ممکن است به اندازه خرید مبل نو، هزینه‌بر باشد. در صورتی که هزینه شستشوی مبلمان بسیار کمتر خواهد بود. پس با ثبت سفارش مبلشویی در اسپارد، امکان مشورت با یک نیروی خبره مبلشویی قبل از انجام کار را از دست ندهید!

با اپلیکیشن خدمات منزل اسپارد به بهترین و حرفه‌ای‌ترین متخصصین خدماتی در هر ساعت از شبانه‌روز دسترسی پیدا کنید: