آبپاش اسفنج لوله‌بازکن خاک‌انداز سطل آشغال جارو Retry

پویش جمعی عید همدلی / کم کردن سایه شوم کرونا از سر خدمات‌دهندگان روزمزد

تحریریه بلاگ

بیایید با هم، برای هم، نوروز بسازیم.

روزهای سختی را می‌گذرانیم. سخت‌تر برای پدران و مادران خانواده‌هایی که با درآمد روزانه خود روزگار می‌گذرانند و با شیوع بیماری در جامعه تحت تاثیر قرار گرفته‌‌اند و رزق‌شان دچار رکورد شده. آدم‌هایی که روی درآمد اسفندماه بیش از هر زمان دیگری حساب کرده‌اند. نه تنها به عنوان مخارج شب عید، که پس اندازی برای دو سه ماه کم تکاپوتر ابتدای سال.
متخصصینی که شغل‌شان نظافت است و به شما خدمات ارائه داده‌اند و حال به دلیل نگرانی به جای مشتریان با افت درآمد روبرو شده‌اند، روزهای دشواری را پیش روی خود می‌بینند. شاید هیچگاه مثل امروز در جامعه‌مان نیاز به همدلی نبوده است. این اتفاق تلخ و ناگهانی، می‌تواند جرقه‌ای باشد که بیش از پیش به یاد و همراه دیگران باشیم.

خدمات‌دهندگان روزمزد که با درآمد روزانه خود زندگی‌شان می‌گذرد این روزها به یاری همگانی ما نیاز دارند. آنها که به تبع شیوع ویروس کرونا تا حد زیادی کار خود را از دست داده‌اند امروز بیش از هر زمانی لازم است در کانون توجه قرار بگیرند چرا که با آسیب‌های جدی روبرو خواهند بود.

اسپارد از عموم مشتریان و مخاطبین دعوت می‌کند در این روزهای سخت با پیوستن به پویش جمعی عید همدلی، قشرهای آسیب‌پذیرتر جامعه را از یاد نبریم.

 

شما از طریق لینک زیر می‌توانید مبالغ مورد نظر خود را در قالب کمک‌هزینه و عیدی به دست متخصصین و خدمات‌‌دهندگان برسانید. همچنین در صورتی که قصد دارید به متخصص خاصی کمک کنید می‌توانید از طریق اپلیکیشن اسپارد اقدام نمایید.

اسپارد متعهد است تمام مبالغ دریافت شده را بر اساس اولویت یا به انتخاب شما به حساب متخصصین واریز نماید.