آبپاش اسفنج لوله‌بازکن خاک‌انداز سطل آشغال جارو Retry

پشتیبانی اسپارد: در هر لحظه از سفارش کنار مشتری هستیم

تحریریه بلاگ

یکی از بخش‌های فعال و مهم در اسپارد واحد پشتیبانی آن است که وظایفی مانند پیگیری سفارش‌ها، پاسخگویی به تماس‌های ورودی و بررسی روند فعالیت متخصصین را بر عهده دارد. با ثبت هر سفارش از طرف مشتری در اپلیکیشن، تیم پشتیبانی با روش‌های مختلفی بر روند ایجاد، پذیرش سفارش توسط متخصص و انجام آن نظارت می‌کند.

همراهی واحد پشتیبانی با مشتری در هر مرحله از سفارش، این دلگرمی و رضایت خاطر را در مشتری ایجاد می‌کند که در حال استفاده از سرویسی باکیفیت و مطلوب است.

در ادامه به گوشه‌ای از وظایف مهم واحد پشتیبانی می‌پردازیم.

 

هماهنگی با مشتری قبل از شروع سفارش

از آن‌جایی که نخستین سفارش‌های مشتریان و متخصصین اهمیت زیادی دارند، تماس تلفنی با مشتری پیش از شروع سفارش از مسئولیت‌های مهم واحد پشتیبانی به منظور ارائه‌ی خدمات باکیفیت و بی‌نقص است. طی این تماس تلفنی، ضمن خوشامدگویی به مشتری، توضیحاتی کامل درباره‌ی روند انجام سفارش و جزئیات آن به مشتری ارائه شده و در ادامه هماهنگی‌های لازم بین مشتری و متخصص توسط واحد پشتیبانی صورت می‌گیرد.

 

اطمینان از روند صحیح انجام  سفارش

یکی از اقدامات واحد پشتیبانی برای اطمینان از انجام صحیح کار و ایجاد هماهنگی، تماس گرفتن با مشتری و متخصص ( به خصوص متخصصین تازه کار) به صورت رندوم حین انجام سفارش است که کمک می‌کند اسپارد از عملکرد کلی متخصص و نقطه نظرات مشتری آگاه شده، از کیفیت کار متخصص مطمئن شود و در صورت لزوم بتواند هر چه سریع‌تر به آن رسیدگی کند.

 

تماس با مشتری پس از سفارش

بعد از اتمام سفارش، مشتری می‌تواند از طریق سیستم نظرسنجی اپلیکیشن به متخصص امتیاز دهد و نظرش را ثبت کند. سیستم امتیازدهی علاوه بر آن‌که به اسپارد کمک می‌کند تا متخصصین نمونه دقیق‌تر شناسایی شوند به واحد پشتیبانی نیز کمک می‌کند تا سفارش‌های انجام شده را بهتر پیگیری کند و درصورت وجود موارد خاص یا اعلام نارضایتی با مشتری درتماس باشد.

 

پاسخگویی به سوالات متخصصین و مشتریان

روزانه، حجم بالایی از تماس‌های ورودی اسپارد شامل سوالاتی می‌شود که مربوط به نصب نرم‌افزار، نحوه‌ی ثبت و پذیرش سفارش و خدمات ارائه شده توسط اسپارد است. لازم به ذکر است واحد پشتیبانی تمامی روزهای هفته، از هفت صبح تا یازده شب به‌صورت یکسره آماده‌ی پاسخگویی به سوالات و مشکلات متخصصین و مشتریان عزیز است.

 

بررسی نارضایتی‌ها، موارد خاص و …

واحد پشتیبانی علاوه بر رسیدگی به موارد خاصی که در اپلیکیشن ثبت می‌شود و یا تلفنی توسط مشتری اعلام می‌شود، به صورت فعال در فضای مجازی نیز حضور دارد و به بررسی دیدگاه‌ها، سوالات و تجربیات افراد می‌پردازد و در صورت لزوم موارد خاص را پیگیری می‌کند.

در پایان، از طریق شماره‌ی زیر هر هفت روز هفته از هفت صبح تا یازده شب می‌توانید به صورت مستقیم با واحد پشتیبانی در تماس باشید:

۰۲۱۹۱۰۱۳۵۷۰