آبپاش اسفنج لوله‌بازکن خاک‌انداز سطل آشغال جارو Retry

لیست متخصصین مورد علاقه: امکانی ساده اما کاربردی

تحریریه بلاگ

یکی از قابلیت‌هایی که به نسخه‌ی جدید اپلیکیشن اسپارد اضافه کرده‌ایم، قابلیت ایجاد و به اشتراک‌گذاری لیست متخصصین مورد علاقه است. امکانی که به مشتریان اسپارد کمک می‌کند کار نظافت را به متخصصینی که از آن‌ها در تجربه‌های پیشین رضایت داشتند، بسپارند.
در ادامه با دقت بیش‌تری از این امکان تازه خواهیم گفت.

 

لیستی از متخصصین موردعلاقه‌ی خود بسازید

اگر تجربه‌ی استفاده از اسپارد را دارید، ممکن است از رفتار و عملکرد یک متخصص نظافتی به حدی رضایت داشتید که تمایل دارید در سفارش‌های بعدی نیز همان متخصص، کار نظافت خانه یا محل کار شما را انجام دهد. با اضافه کردن متخصص مورد نظر به لیست متخصصین در سفارش‌های آینده، می‌توانید متخصصین لیست را در اولویت انتخاب قرار دهید.

به این ترتیب، سفارش شما ابتدا برای متخصصین مورد علاقه‌تان ارسال خواهد شد.

 

 

نحوه‌ی دسترسی به لیست متخصصین

دسترسی به لیست متخصصین از دو روش زیر امکان‌پذیر است:

یک. از طریق منوی اپلیکیشن اسپارد می‌توانید به لیست متخصصین دسترسی داشته باشید. با انتخاب “افزودن متخصص به لیست” نام متخصص مورد نظر را در قسمت مشخص شده، وارد کنید و به لیست اضافه کنید. علاوه بر آن از طریق پروفایل متخصص نیز می‌توانید او را به لیستتان اضافه کنید.
دو. با مراجعه به پروفایل هر متخصص در اپلیکیشن، می‌توانید او را به لیست متخصصین مورد‌ علاقه‌تان اضافه کنید.

لیست متخصصین را با دیگران به اشتراک بگذارید

در اپلیکیشن این امکان وجود دارد که شما بتوانید لیست متخصصین مورد علاقه‌ خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. کافی‌ست شماره موبایل فرد مورد نظر را وارد کنید و لیست را با او به اشتراک بگذارید. هم‌چنین می‌توانید یکی از متخصصین را فارغ از لیست، به دیگران پیشنهاد دهید. به خاطر داشته باشید که طرف مقابل نیز باید اپلیکیشن اسپارد را نصب کرده باشد و حساب کاربری داشته باشد.

مشاهده‌ی پروفایل متخصص و نظرات مشتریان درباره‌ی ایشان

بعد از انجام هر سفارش، اپلیکیشن از شما می‌خواهد به متخصص ارسالی امتیاز دهید و نظرتان را ثبت کنید. شما می‌توانید اطلاعات مربوط به هر متخصص را به همراه نظراتی که بقیه‌ی مشتریان نوشته‌اند، بخوانید. برای دسترسی به این بخش، یا باید متخصص مورد نظر برای شما سفارش نظافت انجام داده باشد و یا توسط یک مشتری دیگر در قالب لیست متخصصین یا پیشنهاد متخصص، به شما پیشنهاد داده شده باشد.

 

در پایان امیدواریم با لیست متخصصین اسپارد، تجربه‌ای خوب و بی‌نقص از خدمات حرفه‌ای نظافت داشته باشید.