آبپاش اسفنج لوله‌بازکن خاک‌انداز سطل آشغال جارو Retry

اسپارد چگونه امنیت مشتریان و سفارش‌ها را تامین می‌کند؟

تحریریه بلاگ

با توسعه‌ی کسب و کارها و شرکت‌هایی که خدمات خود را به‌صورت آنلاین ارائه می‌دهند و عادت کردن بیش‌ترِ مردم به سفارش‌گذاری آنلاین در حوزه‌ی خدمات، بحث اعتمادسازی و اطمینان به دغدغه‌ای مهم تبدیل شده‌است. واضح است که نیاز به اعتمادسازی و ایجاد اطمینان، در بخش خدمات خانگی و نظافت دو چندان می‌شود. به همین دلیل اسپارد از فرایند دقیق و سخت‌گیرانه‌ای برای جذب نیروهای متخصص استفاده می‌کند.
در ادامه خواهیم گفت اسپارد با چه ساز و کارهایی امنیت مشتری را تامین خواهد کرد و متخصصین اسپارد چه مراحلی را برای ثبت‌نام می‌گذرانند.

 

مرحله‌ی اول ثبت‌نام: دریافت اطلاعات عمومی متقاضیان

در قدم اول متقاضیان استخدام به عنوان نیروی متخصص نظافتی در اسپارد، اطلاعات عمومی خود را در قالب فرم درخواست ثبت‌نام اولیه به واحد ثبت‌نام اسپارد ارائه می‌دهند. این اطلاعات دربرگیرنده‌ی مواردی چون اطلاعات هویتی، مهارت‌ها، سوابق و .. است. پس از تایید اولیه‌ی اطلاعات و قرار گرفتن متقاضی در بازه‌ی مورد تایید واحد ثبت‌نام، به بخش مصاحبه معرفی می‌شوند.

 

مصاحبه‌ی حضوری

در مصاحبه‌ی حضوری، مسئولین مصاحبه‌ی اسپارد با وسواس زیادی سعی می‌کنند اطلاعات لازم را از متقاضی دریافت کنند و آن‌ها را از جنبه‌های مختلفی مانند توان جسمانی، مهارت‌ها، ویژگی های ظاهری و اخلاقی، مسئولیت‌پذیری، نظم، صداقت و .. مورد واکاوی قرار بدهند.
مصاحبه‌کنندگان اسپارد تجربه‌ی زیادی در مصاحبه‌های استخدامی و شخصیت‌شناسی دارند و به‌طور کلی تا امروز، تنها حدود سی درصد از درخواست متقاضیان در این مرحله مورد پذیرش قرار گرفته است.

 

تایید هویت

برای آن‌که هویت فرد متقاضی به درستی تایید گردد، اسپارد از روش‌های مختلفی استفاده می‌کند. در کنار دریافت و تایید اصل مدارک هویتی، متقاضیان ملزم به ارائه‌ی گواهی عدم سوءپیشینه هستند. همچنین تصویر هر متخصص به صورت حضوری در فرایند ثبت‌نام، ثبت خواهد شد.
ثبت چهره‌ی متخصص به اسپارد کمک می‌کند تا راهکارهای امنیتی خوبی را در سرویس خود پیاده‌سازی کند. این مدارک هویتی و تصاویر متخصصین در سیستم اسپارد ثبت شده و نگهداری می‌شود.

 

شرکت در دوره‌های آموزشی و دریافت تعهد کاری

از اهداف مهم این دوره‌ها، آموزش مباحث نظافتی، طرز برخورد با مشتری (مشتری‌مداری) و ارتقای رفتار و سطح عملکرد متخصصین ا‌ست. همچنین در صورتی که مدرسین باتجربه‌ی این دوره‌ها تشخیص دهند یادگیری فرد متقاضی ضعیف است و یا به هر دلیلی درک مطلب مناسبی ندارد، برای افزایش کیفیت کار می‌توانند در این مرحله برای پذیرش فرد درخواست بازنگری بدهند.
تمامی متقاضیانی که این دوره‌ی آموزشی را با نمرات بالا پشت سر بگذارند، وارد یک تعهد کتبی تضمین شده جهت ارائه‌ی خدمات باکیفیت نظافتی خواهند شد.

 

نظرسنجی و امتیازدهی به متخصصین بعد از هر سفارش

تجربه‌ی مشتریان و ثبت آن در اپلیکیشن بعد از هر سفارش، به‌صورت خودکار باعث حذف افرادی می‌شود که عملکرد و رفتار مناسبی ندارند تا همچنان کیفیت سرویس نظافتی حفظ شود. به این صورت پروفایل این دسته از متخصصین تا زمان شرکت مجدد در دوره‌های آموزشی غیرفعال خواهد بود. در مرحله‌ی بعد اگر کماکان متخصص از سمت مشتریان امتیاز پایین دریافت کند، در پذیرش او بازنگری خواهد شد.

 

پشتیبانی فعال

واحد پشتیبانی اسپارد هفت روز هفته از هفت صبح تا یازده شب، آماده‌ی پاسخگویی به مشتریان و بررسی روند سفارش پیش از شروع سفارش تا پایان آن است و درصورت بروز کوچک‌ترین مشکل یا ناهماهنگی، رسیدگی لازم صورت می‌گیرد.

 

ارتباط مداوم و ارائه‌ی آموزش‌های از راه دور

بعد از شروع فعالیت متخصصین در اسپارد، مرتباً آموزش‌های مختلف نظافتی و رفتاری در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت. همچنین واحد پشتیبانی به صورت دوره‌ای و بعد از انجام چند سفارش با متخصص تماس گرفته و نقطه نظرات مشتریان را در مورد عملکرد کلی متخصصین به ایشان اعلام می‎‌کنند تا متخصصین بتوانند فعالیت و امتیاز خود را در اسپارد بهبود ببخشند.

 

 

نظافت خانه و محل کار با آسودگی خاطر!

 

 

نکاتی که گفتیم تنها گوشه‌ای از روند برنامه‌ریزی شده‌ی اسپارد برای تامین امنیت مشتریان است تا مشتری مطمئن باشد از سرویسی امن و باکیفیت استفاده می‌کند. با ثبت سفارش در اپلیکیشن اسپارد از اولین دقایق پذیرش سفارش تا اتمام سفارش همراه مشتری خواهیم بود.

با دانلود اپلیکیشن اسپارد و انتخاب گزینه‌ی نظافت به‌راحتی و با چند کلیک سفارشتان را ثبت کنید.